Přejít na hlavní obsah

Proměňte svůj přirozený denní make-up ve večerní párty make-up s YSL Beauty

S YSL Beauty je proměna přirozeného denního líčení v úžasný make-up na párty hračkou! Pokud budete postupovat podle těchto několika jednoduchých kroků, budete i po celém dni v práci během chvilky připravena na vzrušující večer.

KROK 1

Dlouhotrvajícím korektorem zakryjte drobná místa na pleti, která je třeba zdokonalit. Na večírek si s sebou vezměte korektor Yves Saint Laurent All Hours pro případné opravy.

KROK 2

Pudr Yves Saint Laurent All Hours Hyper Finish má nové složení a dokonalý design do kabelky. Tento matující pudr skvěle zbaví vaši pleť nežádoucího lesku.

KROK 3

Dodejte svému obličeji strukturu a jemné opálení s tmavším odstínem pudru Yves Saint Laurent All Hours Hyper Finish. Naneste jej na vnější okraje tváří, abyste dosáhli výrazného efektu.

KROK 4

Pro jednoduché kouřové oči (smokey eye) použijte dlouhotrvající tužku Yves Saint Laurent Crush Liner, kterou nakreslete linku a rozetřete ji štětečkem. Nejlepší na tom je, že linka nemusí být vůbec přesná, rozetřete ji, jak chcete, abyste dosáhli kouřového efektu.

KROK 5

Vyberte si tmavší odstín z paletky Yves Saint Laurent Couture Mini Clutch Palette a naneste ho na víčko a pod spodní řasy. Klíčem je rozmazat stín úplně doztracena

KROK 6

Třpytkami nikdy nic nezkazíte, proto naneste do vnitřního koutku prstem nebo špičatým štětcem nejsvětlejší stín z paletky Yves Saint Laurent Couture Mini Clutch Palette. Díky tomuto kroku bude vaše líčení očí vypadat smyslně a přitažlivě.

KROK 7

Rtěnka Yves Saint Laurent Rouge Volupté Candy Glaze bude vaším dokonalým společníkem na každém večírku. Tato rtěnka s mimořádně lesklým efektem rozzáří celý večer.

Pro okouzlující večerní vzhled potřebujete: