Přejít na hlavní obsah

Krása, kterou musíte mít na okouzlující večer

Připravte se oslnit s naším průvodcem krásou pro okouzlující večer! Vybrali jsme pro vás to nejdůležitější, abyste zářili po celou noc, od zářivé pleti přes podmanivé oči až po svůdné rty. Tak se ukažte v tom nejlepším světle!

Krok 1

Začněte nanesením ikonického podkladu Teint Idole Ultra Wear od Lancôme na obličej pomocí štětce nebo houbičky na make-up. Tato voděodolná, ultralehká báze je k dispozici ve 45 odstínech a poskytuje přirozeně matný odstín pleti, který vám zajistí svěží vzhled po celou noc!

Krok 2

Zhypnotizujte své rande úžasným pohledem - s pomocí řasenky Hypnôse Drama od Lancôme. Podle svého vkusu naneste jednu nebo více vrstev pro dramatický objem a délku řas. Toto lehké složení neslepuje řasy a dodá vám zářivý pohled.

Krok 3

Pokud chcete svůdné rty, nemůžete udělat chybu s novou kolekcí rtěnek L’Absolu Rouge Cream od Lancôme. Ať už dáváte přednost okouzlující červené nebo jemné růžové, tato vysoce pigmentovaná rtěnka udělá vaše rty neodolatelnými a dodá vám jedinečný couture vzhled. Klasický červený odstín 888 French-Idole nesmí chybět v žádné kabelce na večerní akci!

Na závěr si užijte svůj okouzlující vzhled!

Kombinace dokonalé pleti, výrazných očí a svůdných rtů vám dodá veškeré sebevědomí potřebné pro trvalý dojem. Buďte připravena okouzlit srdce a užijte si svůj výjimečný večer!