Přejít na hlavní obsah

Uhrančivý valentýnský look s Max Factor

Chcete na Valentýna trochu dramatu? Tak jste tu správně. Máme pro vás návod, jak si vykouzlit uhrančivý a sexy pohled ve zlatavých tónech. K tomu přihodíme zářivou pleť a šťavnaté rty a nový look, ve kterém oslníte nejen na Valentýna, je na světě. Jak na něj

Jak na valentýnské líčení krok za krokem 

Krok 1

Nejprve si pleť rozmazlete pleťovým sérem Max Factor Miracle Pure. Má lehkou tekutou texturu, takže se krásně vpíjí a vaši pokožku dokonale připraví na make-up.

Krok 2

Na prozáření obličeje si do oblasti pod očima vmasírujte Max Factor Miracle Pure Eye Enhancer. Obsahuje kofein a vitamin C, takže bojuje i proti otokům a tmavým kruhům. Pak pleť sjednoťte make-upem Max Factor Miracle Pure Skin.

Krok 3

Tvářenku Max Factor Miracle Pure naťupejte na jablíčka tváří a rozpracujte do ztracena. Její velmi příjemná textura vaše tváře rozzáří a dodá jim přirozenou a zdravou barvu.

Krok 4

Obočí upravte gelem Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt. Chloupky vám celý den udrží v požadovaném tvaru, zvýrazní je a probarví.

Krok 5

Paletkou Max Factor Masterpiece Nude Palette, odstínem Golden Nudes, si vystínujte oko. Na pohyblivé víčko použijte zlatavý stín a pod spodní linii řas tmavý. Tekutou linkou Max Factor Masterpiece zvýrazněte horní řasy. Linku protáhněte ven směrem ke spánkům.

Krok 6

Na řasy naneste několik vrstev řasenky Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist. Pořádně je zahustí, dodá jim objem a prodlouží. Navíc se nerozmazává ani nedrolí.

Krok 7

Luxusní a šťavnaté rty vám zajistí Max Factor Lipfinity Lip Colour. Rtěnka vydrží celý den, je odolná proti otěru a na rtech ji vůbec neucítíte.