Přejít na hlavní obsah

Oslňující Sweet Strawberry Look s BarryM 

Ukážeme vám, jak docílit jemných tónů v barvě jahod, které okouzlí nejen vás, ale i všechny okolo. Ať už si budete užívat párty, práci nebo třeba sdílet fotky na sociálních sítích. I když jste třeba začátečník, s naším návodem to dáte jako profík! 

Tak co, jsou vaše rty připravené na lahodné tóny jahodové rtěnky a vaše oči na syté stíny ve stylu fresh? Pusťte se do toho s námi a pojďte zazářit. Tak jdeme na to!  

Krok 1

Začněte s podkladovou bází Barry M Fresh Face nebo Barry M Ready, Set, Prime!, které připraví pleť na další kroky. Primer vyberte podle vašeho podtónu a zvolte, zda chcete mít pleť s matným či se svěžím finišem. 

Krok 2

Naneste na pleť make-up Barry M Fresh Face. Vyberte vždy odstín co nejvíce podobný vašemu přirozenému tónu, docílíte tak sjednoceného efektu. 

Krok 3

Drobné nedokonalosti, kruhy pod očima či žilky zamaskujte korektorem Barry M Fresh Face a zapracujte jej do pleti. 

Krok 4

Přejděte ke konturování a vytvarování obličeje. Zvolte si produkt, se kterým se vám bude dobře pracovat. Svělý je Barry M Chisel Cheeks a aplikujte o několik odstínů tmavší barvu na části obličeje, které chcete zvýraznit. Jsou to třeba lícní kosti, kontury nosu a čela. 

Krok 5

Pořádnou šťávu a růžový nádech líčení vám vykouzlí růžová tvářenka Barry M Heatwave. Aplikujte ji na „jablíčka“ a rozetřete do ztracena. Pokud si vyberete krémové tvářenky Barry M Fresh Face nebo Barry M Multitude Lip and Cheek Pen, můžete je použít i na oči a rty. 

Krok 6

Oční víčka zvýrazněte pomocí třpytivých očních stínů. Zvládnete to za pomocí metalických stínů v tužce Barry M Dazzle & Define nebo paletky Barry M Black Cherry. Aplikujte tmavší stín do koutků oka a vytáhněte do ztracena. 

Krok 7

Z palety Barry M Diamond Luxe, Barry M 40 Pan Palette nebo Barry M In The Stars vyberte světlejší třpytivý stín a aplikujte jej doprostřed pohyblivého víčka. Pro extra zářivý vzhled můžete také použít rozjasňovač Barry M Fresh Face.

Krok 8

A teď pihy! Dokreslete si je pomocí linky Barry M Feather Brow Defining Pen nebo Barry M Ultra Brow 2-in-1 či tužky, malým ťupkáním v oblasti nosu a tváří. Postupujte tak, aby pihy působily co nejpřirozeněji. 

Krok 9

Dopřejte rtům jahodovou příchuť, lesk a objem. Barevně je slaďte dle růžového odstínu očí. Případně pokud se chcete odvázat, tak sáhněte po sytě růžovém odstínu a doplňte lesk Barry M That's Swell! pro opravdový objem a plnost rtů.