Přejít na hlavní obsah

Trendy nude manikúra

Nehty v nude barvách nejsou opravdu žádná nuda. Během poslední doby ovládly feedy sociálních sítí a nevypadá to, že by se tento trend v blízké době vytrácel. Neutrální manikúra se navíc hodí na jakoukoli příležitost, roční dobu i náladu. Tak se pusťme do toho!

Krok 1

Začněte s podkladovým gelovým lakem na nehty NOBEA UV & LED, který se aplikuje přímo na nehty, kde vytvoří perfektní základ pro další vrstvy. Nanášejte ho na čisté, suché nehtíky. Následně vytvrďte lak v LED lampě, stejně jako každou další vrstvu laků z této řady.

Krok 2

Pokračujte s gelovým lakem NOBEA UV & LED v nude odstínu. Použít můžete například odstín Blush pink #21. Naneste ho ve dvou vrstvách a opět vytvrďte v lampě.

Krok 3

Sáhněte opět po laku NOBEA UV & LED, tentokrát v odstínu Bright white #17. Pomocí tenkého (zdobicího) štětečku začněte tvarovat tenké vrstvy horních obloučků tak, abyste diagonálně zakryli celý volný okraj nehtu. Na jednom z okrajů každého z nich oblouček protáhněte až do půlky.

Krok 4

Teď nastanou kreativní chvilky plné zdobení. Můžete se inspirovat vzory z tutoriálu, anebo si na manikúře klidně vytvořit vlastní designy. Fantazii se meze nekladou! My jsme zvolili různě široké, nepravidelně vedené linie.

Krok 5

Aby se vaše nehtíky zářivě leskly a barvy na nich vydržely krásné co nejdéle, naneste na ně vrstvu gelového vrchního laku na nehty NOBEA UV & LED, který – jako poslední krok – opět vytvrdíte v lampě.