Přejít na hlavní obsah

Zářivé letní líčení s Yves Saint Laurent Beauty

Zářivý letní vzhled je v duchu svěží, rozjasněné pleti, která ztělesňuje teplou a živou atmosféru tohoto ročního období. V našem tutoriálu vám krok za krokem ukážeme naše oblíbené produkty a tipy pro nádherné zářivé letní líčení.

KROK 1

Make-up Yves Saint Laurent All Hours Foundation poskytuje prodyšné, lehké a přirozené krytí. Smíchejte jej se svým oblíbeným hydratačním krémem a získejte jednotný a svěží vzhled. 

KROK 2

Pod oči použijte rozjasňující korektor, abyste dosáhli zářivého efektu. Vyzkoušejte ikonické rozjasňující pero Touche Éclat Radiant od Yves Saint Laurent, které zdokonalí pleť pod očima a okamžitě rozjasní váš vzhled. 

KROK 3

A nyní je čas vyzkoušet novou rtěnku Yves Saint Laurent Loveshine. Tento multifunkční produkt lze nanést i na jablíčka tváří pro jedinečný, zářivý vzhled.

KROK 4

Na linii řas použijte tužku ve světlém odstínu, která je okamžitě pozvedne. Tužka na oči Yves Saint Laurent Crush Liner v tmavě hnědé barvě ztmaví vnitřní oční linky a vydrží celý den. 

KROK 5

Pro velmi jednoduché, ale viditelné líčení očí použijte na celé oční víčko třpytivé stíny z paletky Yves Saint Laurent Couture Mini Clutch Palette. Nebojte se ho nanášet prstem pro ještě zářivější efekt. 

KROK 6

Dlouhotrvající řasenka je základem každého líčení! Použijte řasenku Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume Mascara v hnědé barvě pro přirozený vzhled. 

KROK 7

Jako třešničku na dortu naneste na rty rtěnku Yves Saint Laurent Loveshine. Tato lesklá rtěnka na olejové bázi vaše rty rozzáří a hydratuje po celý den!

 

Na rozzářený look potřebujete: