Přejít na hlavní obsah

Rozkveťte do krásy: Růžové tváře a svěží pleť s Clinique

Ať už míříte do práce nebo na večerní rande, toto líčení s růžovým nádechem ve stylu #cleangirl nechá vyniknout vaši přirozenou krásu. Růžové tváře dodají vaší pleti zdravý lesk a mladistvý vzhled a s naším průvodcem docílíte dokonalé rovnováhy mezi svěžestí a elegancí. Rozkveťte jako růže!

Krok 1

Připravte svou pleť okamžitou hydratací pomocí gelového krému Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator. Tento krém bez obsahu olejů vás krásně rozzáří a dodá vaší pleti svěží vzhled.

Krok 2

Naneste tenkou vrstvu přípravku Clinique Even Better™ Glow Light Reflecting Makeup s ochranným faktorem 15 a rovnoměrně ho rozetřete štětcem nebo prsty pro vytvoření dokonalého podkladu. Tam, kde je to potřeba, můžete přidat další vrstvu.

Krok 3

Vyčešte si obočí směrem nahoru kartáčkem tužky na obočí Clinique Quickliner For Brows a potom ho vykreslete a vytvarujte jejím barevným koncem. Pro přirozený vzhled obočí ho češte a nanášejte barvu ve směru růstu chloupků jemnými táhlými pohyby.

Krok 4

Vykouzlete si svůdné řasy s řasenkou Clinique High Impact™. Nanášejte ji od kořínků ke konečkům tak dlouho, dokud nedosáhnete požadovaného objemu.

Krok 5

Naneste si tvářenku Clinique Cheek Pop™ v odstínu Peach Pop na horní část lícních kostí, nos a oční víčka.

Krok 6

Líčení dokončete pomocí naší slavné rtěnky Clinique Almost Lipstick Black Honey a můžete jít slavit