Přejít na hlavní obsah

Liščí líčení očí na perfektní rande

Chcete omladit oči bez návštěvy chirurga? S liščím líčením můžete svým očím dodat lift jen pomocí make-upu. Skvělé na Valentýna, co říkáte?

Definujte své obočí

Abyste dosáhli maximálního efektu omlazení, je důležité tvarovat nejvyšší bod vašeho obočí ještě trochu výše. S použitím tužky na obočí začněte zespodu a pokračujte až do nejvyššího bodu. Poté obočí vyčeště nahoru pomocí gelu pro větší výraznost a lift.

Příprava a podklad

Primer je zásadní pro výdrž očních stínů. Po aplikaci primeru použijte štětec k pokrytí celého víčka očním stínem v barvě vaší tváře. To zmatní vaše víčko a umožňuje jemnou aplikaci dalších očních stínů.

Naneste oční stíny

Použijte jemný matný stín ke zvýraznění vnějšího trojúhelníku, to zvýrazní vnější koutek oka. Poté naneste pigmentované stíny směrem ven diagonálně po křivce víčka tahem k vašemu temeni.

Zvýrazněte koutky očí

Zvolte trochu tmavší odstín pro zvýraznění vnějšího koutku oka a pohyblivého víčka. Pro viditelný efekt liftu je důležité rozetřít stíny po křivce víčka směrem k vašemu temeni.

Dramatické momenty

Vyberte si tmavý oční stín a použijte přesný štětec na oční stíny k intenzivnímu zvýraznění. Opět rozetřete stíny po křivce vašeho víčka směrem k temeni.

Perfektní křídlo

Abyste dokončili svůj liščí oční make-up, naneste si linku pomocí tužky na oči. Použijte ji ke vyzdvihnutí oka, poté ji rozetřete pro zjemnění vzhledu. Pro viditelně zvednuté oči také zvýrazněte horní a dolní linku a obě spojte ve vnitřním koutku oka.

Rozjasnění

Dokončete svůj domácí lifting pomocí korektoru, kterým zvýrazníte okolí vašeho oka.

Naneste řasenku

Abyste zvýraznili liščí pohled, použijte řasenku ke zvýraznění horních řas. Dolní linku řas jen lehce definujte. Použijte dvě řasenky, jednu pro přesnou aplikaci a druhou pro intenzivní prodloužení vnějších řas.