Přejít na hlavní obsah

Hebká matná pleť a šťavnaté rty s MAC

Máte už dost otravně lesklé pleti? Možná máte mastnější pleť a veškerý ten lesk vám není po chuti nebo třeba pro jednou toužíte po matném líčení. Máte štěstí, protože matná pleť je in a my vám ukážeme, jak ji vykouzlit. A nesmíme zapomenout na rozmazané šťavnaté rty!

1. krok – příprava pleti

Základem pro dokonalou pleť je výživné a hydratační sérum Hyper Real Serumizer™. Sérum aplikujte technikou Petal-Press. Postará se o obnovení textury a rovnováhy pleti, což z něj dělá skvělý podklad pod make-up. Pak přichází na řadu podkladová báze Studio Fix Mattifine 12HR Shine-Control Primer, která eliminuje lesk pleti a přebytečnou mastnotu.

Co potřebujete pro dosažení tohoto úžasného, ale přitom snadného líčení

2. krok – sjednocení pleti 

Dokonalou pokožku vykouzlíte pomocí make-upu Studio Fix Fluid SPF 15. Lze ho bez obav vrstvit pro dosažení středního až plného krytí. V případě potřeby make-up lehce zafixujte pudrem Mineralize Skinfinish Natural

3. krok – zvýraznění rtů 

Jelikož je cílem matné líčení, lehce naneste matnou rtěnku Powder Kiss Lipstick v odstínu Burning Love. Naneste ji buď štětečkem na rty, nebo použijte jen prst pro rozmazaný efekt.

4. krok – fixace líčení 

Aby líčení vydrželo dokonalé dlouhé hodiny i v letním parnu, stříkněte na obličej fixační sprej Fix+ Stay Over. Pleť zůstane celý den hydratovaná a make-up bude stále perfektní.