Přejít na hlavní obsah

Sáhněte po kolekci NARS Light Reflecting and Afterglow – image Barbie zaručena

Čas zazářit, holka! Může vám být 18 nebo klidně víc – Barbie ve vás touží po zdravé a zářivé pleti. S podrobným návodem na Barbie v záři reflektorů přichází NARS Education & Artistry Director Charly Barbier.

Krok 1

Po prvotním ošetření pleti a použití podkladové báze NARS Smooth & Protect jemně naneste make-up NARS Light Reflecting Foundation. Začněte uprostřed obličeje a roztírejte do stran. Nezapomeňte na krk a uši, aby make-up nakonec nepůsobil jako maska.

Krok 2

Teď je čas na nový rozjasňovač NARS Light Reflecting Undereye Brightener pro tolik žádoucí efekt vypnutějšího očního okolí. Stačí poklepat konečkem prstu pod očima a rozetřít ke spánkům. Bezchybného efektu nakonec dosáhnete rozjasňujícím krémovým korektorem NARS Radiant Creamy Concealer. Možná budete potřebovat trochu rozjasnit i během dne. Rozjasňovač NARS Light Reflecting Undereye Brightener je ideální volbou.

Krok 3

K dokonalé image Barbie neodmyslitelně patří i správná barva ve tváři. Spolehněte se na tekutou tvářenku NARS Afterglow Liquid Blush v nejoblíbenějším odstínu Orgasm. Naneste poklepáním na lícní kosti a opatrně rozetřete štětcem nebo prsty. Toužíte-li po výraznější barvě, není nic snazšího než nanést více vrstev.

Krok 4

Strčte ostatní Barbie do kapsy dokonale hydratovanými oslnivými rty. Stačí sáhnout po nové rtěnce NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick s obsahem oleje monoi a mangového másla. A pokud jedna vrstva nestačí, nikdy není pozdě na další.

Nic víc pro oslnivou image ve stylu Barbie nepotřebujete. A pokud vás snad láká zajít trochu dál, díky očním linkám a řasence budou vaše oči nepřehlédnutelné. Barbie září… a vy díky kolekci NARS můžete také.