Přejít na hlavní obsah

Redken bombshell look pro každou příležitost

Pro dokonalý účes a trendy lokny nemusíte běžet za svým kadeřníkem. Postačí vám jen správné stylingové produkty a za pár minutek máte hotovo.

Krok 1

Pro bombshell styl účesu vyfoukejte čerstvě umyté vlasy do objemu. Nejlépe se s nimi pracuje, když jsou zdravé a vyživené správnou vlasovou péčí na míru danému typů vlasů. Redken zná vzorec pro zdravé vlasy a díky inovativnímu přístupu dokáže obnovit zdraví do hloubky a dodat jim potřebné vlastnosti, které danému typu vlasů scházejí. Už máte vybranou péči přesně pro vaše kadeře?

Krok 2

Nyní přichází čas na kouzla. Umyté vlasy vysušte ručníkem. Do vlhkých vlasů naneste termoochranný objemový gel Big Blowout a zapracujte od kořínků po konečky. Pokud máte vlasy jemné a řídké, použijte navíc také objemovou pěnu ve spreji Root Lifter, kterou nastříkejte do vlhkých vlasů ke kořínkům. Na závěr je pročešte.

Krok 3

Vlasy vyfoukejte pomocí kulatého kartáče po sekcích nebo po pramenech. Kartáč pokládejte vždy shora na prameny a fénujte přes kulatý kartáč směrem nahoru. Kartáčem pomalu pohybujte od kořínků po konečky a současně natáčejte prameny na kartáč. Horký vzduch vám vždy musí kopírovat směr růstu vlasů.

Krok 4

Jakmile jsou vlasy vysušené, aplikujte na jednotlivé prameny lak na vlasy Control Hairspray, který vždy před použitím protřepejte. Pokud chcete výsledný look obnovit během dne, nebo další den ráno, použijte suchý šampon Deep Clean. Během chvíle vlasy osvěží, odstraní mastnotu a dodá vašemu vyfoukanému objemu restart. Znovu zafixujte lakem na vlasy Control Hairspray a opět můžete ukázat svou hřívu světu!