Beauty Lashes Serumstimulační a výživné sérum k prodloužení a zesílení řas s regeneračním účinkem

3×
Beauty Lashes Serum stimulační a výživné sérum k prodloužení a zesílení řas s regeneračním účinkem
Beauty Lashes Serum stimulační a výživné sérum k prodloužení a zesílení řas s regeneračním účinkem
3,5 ml

Kód: BLA0134 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Beauty Lashes Serum

Popis:
Vyživující sérum Beauty Lashes dodá vašim řasám neuvěřitelnou délku, hustotu a pevnost. Tento stimulátor při pravidelném používání způsobí intenzivní růst, prodloužení a zahuštění horních a dolních řas. Přípravek funguje v každém věku. Při pravidelném používání docílíte po 3-4 měsících maximálního prodloužení a zahuštění řas. Prví viditelné výsledky se dostaví již po dvou týdnech používání. Vaše řasy budou intenzivně vyživené, zregenerované a nepřhlédnutelně krásné. Dopřejte si krásné oči a mladistvý vzhled. Zapomeňte na slabé, krátké a polámané řasy! Získejte řasy, které vám budou všichni závidět!

Účinky:

  • regeneruje řasy
  • stimuluje růst vlasů
  • dodává husté, dlouhé a pevné řasy

Jak aplikovat:
Před aplikací si důkladně očistěte oči a oční okolí od nežádoucích nečistot a make-upu. Víčko nesmí být mastné. Sérum se nanáší na víčka v místě, kde vyrůstají řasy. Přípravek by měl být aplikován denně po dobu čtyř měsíců. Poté stačí aplikovat pouze jednou až dvakrát týdně pro udržení optimální stimulace.

Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o hranu nádoby. Naneste na horní, případně i dolní linku řas. Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení čí zarudnutí očí.V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě vypláchněte vodou. Pokud dojde k zarudnutí či pálení očí, přerušte na několik dní používání produktu. 

Vlastnosti

Barva
bezbarvý
Voděodolné
ne

O značce Beauty Lashes

Kosmetika Beauty Lashes | Kosmetická značka Beauty Lashes v sobě dokonale propojuje kvalitu, efektivitu a nápaditost. Firma Beauty Lashes se zaměřuje na vývin jedinečných bioaktivních produktů, které jsou mimořádně účinné a jedinečné svými okamžitými výsledky. Značka se může například pochlubit svým exkluzivním stimulátorem pro podporu růstu řas, který prodlouží a zahustí řasy na horních i dolních víčkách - a to spolehlivě a v každém věku. Značka Beauty Lashes se tedy řídí aktuálními módními trendy v kosmetickém průmyslu a drží krok se současnými novinkami na trhu. Kvalitní produkty Beauty Lashes vás jistě nezklamou a zajistí vám dokonalý komfort při používání.

Recenze Beauty Lashes Serum