Přejít na hlavní obsah
BeastPink Pink Balance podpora správného fungování organismu
Neobsahuje žádné ingredience živočišného původu.
Vegan
Formaprášek
Cesta podáník vnitřnímu užití
Režim výdejedoplněk stravy
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Storage Method/Skladovací režimDietary Supplement/doplněk stravy
Jazyková variantaCZ, SK, AT/DE/CH, BG, GB, HR, HU, PL, RO, UA
Příchuťjahoda
Specifika a omezenívegan, bez laktózy, bez lepku, bez umělých sladidel
Storage Temperature/Skladovací teplotaRequired/vyžaduje měření
RegistrovánoCZ, SK, PL, AT

Pink Balance je účinný doplněk pro všechny ženy, které mají problémy s menstruačním cyklem, hormonální nerovnováhou, bolestivou silnou menstruací, nebo jen chtějí podpořit své ženské zdraví. Jeho pravidelné užívání může mít vliv na reprodukční funkce, psychiku, snížení únavy a správné fungování dalších klíčových procesů v organismu. Jedná se proto o skvělý způsob, jak podpořit tělo, aby se cítilo skvěle během celého menstruačního cyklu. Pink Balance se dobře rozpouští a má skvělou chuť.

Hlavní ingredienci Pink Balance tvoří myo-inozitol. Jedná se o sloučeninu podobnou vitamínu, která se běžně vyskytuje v našem těle. Populární je u žen, které mají PCOS, plánují otěhotnět, nebo chtějí podpořit plodnost. Zařazují ho však také ženy, které se snaží o zlepšení nálady během určitých fází cyklu. V Pink Balance jej najdete v kombinaci s vitamínem B9 (kyselina listová), jehož příjem se během těhotenství obvykle doporučuje zvýšit. Přispívá totiž k růstu zárodečných tkání během těhotenství, správné syntéze aminokyselin, krvetvorbě a také sehrává roli v procesu dělení buněk. Navíc má vliv na fungování imunity, podporu psychiky a napomáhá snížit únavu i vyčerpání. To je také důvod, proč může být příjem vitamínu B9 vhodný i pro ženy, které se cítí během menstruace více unavené a celkově bez energie.

Obsažený zinek má vliv na reprodukční funkce, kognitivní funkce jako je paměť či pozornost, a imunitní systém. Každá žena jistě ocení také fakt, že přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů, kostí a také pokožky. Na své si přijdou také ženy, které trápí před menstruací časté chutě na sladké. Obsažená ALA (kyselina alfa lipoová) je dávána do souvislosti s podporou hladiny glykemie. ALA může pomoci se snížením zmíněných chutí na sladké během určitých částí cyklu.

Další část doplňku tvoří rostlinné prášky a extrakty, jako je například prášek z fenyklových semen (Fructus Foeniculi). Ten může pomoci snížit pocit nafouklého břicha, které je častým doprovodným jevem menstruace. Ženy, které trápí menstruační bolesti, často užívají také prášek z řebříčku obecného (Achillea millefolium). Ten je navíc spojován s možným vlivem na přivolání opožděné menstruace a celkové ustálení nepravidelného cyklu. K tomu může pomoci také extrakt z anděliky čínské (Angelica sinensis) známé po názvem ženský ženšen, která se používá i při silné menstruaci. Poslední obsažený rostlinný výtažek pak pochází z kontryhele (Alchemilla vulgaris). Oblíbily si ho zejména ty ženy, které trápí nepravidelná silná menstruace a usilují o její zmírnění a ustálení.

Nutriční hodnoty v 1 dávce (5,4 g):

 • Myo-inozitol 2 g
 • Inulin 0,8 g
 • L-Glycin 0,5 g
 • ALA 200 mg
 • Prášek z fenyklových semen (Fructus Foeniculi) 400 mg
 • Prášek z řebříčku obecného (Achillea millefolium) 400 mg
 • Extrakt z kontryhele obecného 10:1 (Alchemilla vulgaris) 100 mg
 • Extrakt z anděliky čínské 10:1 (Angelica sinensis) 100 mg
 • Zinek 10 mg (*100 %)
 • Vitamín B9 200 µg (*100 %) 400 µg (*200 %)
 • *Referenční hodnota příjmu
Způsob přípravy/užití (dávkování):

 • Užívejte 2× denně.

BeastPinkPink Balance doplněk stravy podpora správného fungování organismu

příchuť Strawberry Lemonade 216 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BPI00632