Beviro Men's Only Fresh Bite kolínská voda pro muže

Beviro Men's Only Fresh Bite kolínská voda pro muže
Beviro Men's Only Fresh Bite kolínská voda pro muže
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
749

Ušetříte 28%
100 ml
537

Kód: VIP01646 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Beviro Men's Only Fresh Bite
Složení

I muži mají jemnou a citlivou pleť. A právě proto kolínská voda Be-Viro Men’s Only Fresh Bite zklidňuje podrážděnou tvář, na které zostra řádila žiletka, a pečuje o ni. Kromě toho za sebou zanechává příjemnou svěží vůni, se kterou vždy zaujmete!

  • svěží ovocná vůně
  • pro muže, kteří chtějí udělat dojem
  • ideální pro denní nošení

Složení vůně
Vrchní ovocné tóny, které tvoří bergamot, limetka a mandarinka, se ihned v úvodu postarají o příval nekonečné svěžesti. Následně se rozvine charakteristické aroma levandule, anýzu, geránia a opojné růže. V základu se prolínají akordy cedru, ambry a kadidla, které kolínské vodě propůjčují skutečně mužný nádech.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
limetka, mandarinka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, anýz, levandule, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, ambra, olibanum
Druh vůně
ovocná

O značce Beviro

Ryze česká značka pánské kosmetiky Be-Viro je stvořena pro všechny muže, kteří dbají o svůj zevnějšek. Tomu také odpovídá samotný název složený ze dvou slov latinského a anglického původu, který lze doslova přeložit jako „Staň se mužem“. S kapkou nadsázky lze totiž říci, že se jedná o mnohem víc než jen pánskou kosmetiku.

Be-Viro bojuje za opravdové muže, podporuje jejich sny a cíle a dodává jim sílu v těžkých chvílích. Z toho důvodu jsou všechny produkty šité mužům přesně na míru a nevznikly jako pouhá odnož dámských přípravků. Samozřejmostí je prémiová kvalita a neotřelý design, který zaujme na první pohled.

Za výrobou veškerých produktů stojí spolupráce s českými holiči a profesionály z barber salónů, kteří nejlépe znají požadavky svých zákazníků. Přehledné a čisté složení kosmetiky je důkazem, že značka Be-Viro nic neskrývá a poskytuje jen to, co muži skutečně potřebují.

Recenze Beviro Men's Only Fresh Bite