Beviro Men's Only Fresh Bitekolínská voda pro muže

Beviro Men's Only Fresh Bite kolínská voda pro muže
Beviro Men's Only Fresh Bite kolínská voda pro muže
100 ml
749

Kód: VIP01646 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 2. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 6. 2020

Popis parfému Beviro Men's Only Fresh Bite
Složení

I muži mají jemnou a citlivou pleť. A právě proto kolínská voda Be-Viro Men’s Only Fresh Bite zklidňuje podrážděnou tvář, na které zostra řádila žiletka, a pečuje o ni. Kromě toho za sebou zanechává příjemnou svěží vůni, se kterou vždy zaujmete!

  • svěží ovocná vůně
  • pro muže, kteří chtějí udělat dojem
  • ideální pro denní nošení

Složení vůně
Vrchní ovocné tóny, které tvoří bergamot, limetka a mandarinka, se ihned v úvodu postarají o příval nekonečné svěžesti. Následně se rozvine charakteristické aroma levandule, anýzu, geránia a opojné růže. V základu se prolínají akordy cedru, ambry a kadidla, které kolínské vodě propůjčují skutečně mužný nádech.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
limetka, bergamot, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, anýz, levandule, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
olibanum, ambra, cedr
Druh vůně
ovocná

O značce Beviro

Ryze česká značka pánské kosmetiky Be-Viro je stvořena pro všechny muže, kteří dbají o svůj zevnějšek. Tomu také odpovídá samotný název složený ze dvou slov latinského a anglického původu, který lze doslova přeložit jako „Staň se mužem“. S kapkou nadsázky lze totiž říci, že se jedná o mnohem víc než jen pánskou kosmetiku.

Be-Viro bojuje za opravdové muže, podporuje jejich sny a cíle a dodává jim sílu v těžkých chvílích. Z toho důvodu jsou všechny produkty šité mužům přesně na míru a nevznikly jako pouhá odnož dámských přípravků. Samozřejmostí je prémiová kvalita a neotřelý design, který zaujme na první pohled.

Za výrobou veškerých produktů stojí spolupráce s českými holiči a profesionály z barber salónů, kteří nejlépe znají požadavky svých zákazníků. Přehledné a čisté složení kosmetiky je důkazem, že značka Be-Viro nic neskrývá a poskytuje jen to, co muži skutečně potřebují.

Recenze Beviro Men's Only Fresh Bite