Bath & Body Works ’Tis the Seasonbytový sprej

3×
Bath & Body Works ’Tis the Season bytový sprej
Bath & Body Works ’Tis the Season bytový sprej
Doporučená maloobchodní cena
360

Ušetříte 25%
42,5 g
270

Kód: BBO01817 | 4 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 5. 6. 2020
Osobní odběr
již dnes

Popis parfému Bath & Body Works ’Tis the Season
Složení

Bytový sprej Bath & Body Works ’Tis the Season jediným stiskem krásně provoní prostory vašeho interiéru. Díky jeho okamžitému účinku si můžete vychutnat příjemnou vůni hned ve chvíli, kdy to potřebujete.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně
  • kořeněné aroma
  • vánoční aroma

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Obsahuje extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí nebo při porušení obalu roztrhnout. Sprej je vhodný k provonění menších prostor. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
skořice, červené jablko
Charakter bytové vůně
ovocná, kořenitá

O značce Bath & Body Works

Bath & Body Works – to je láska na první přivonění. Jedna z největších amerických kosmetických značek se specializuje na tělovou kosmetiku a bytové doplňky těch nejúžasnějších vůní. Vždy vyhledává nejzajímavější trendy a neodolatelné vonné kombinace, které zpříjemní každý váš den.

Filozofií Bath & Body Works je vylepšovat celkovou pohodu lidí pomocí jednoduchých příjemných rituálů každodenní osobní péče. Za tímto účelem značka vytvořila širokou škálu kosmetických přípravků s originálními vůněmi. Tělové kosmetika Bath & Body Works je navíc navrhována ve spolupráci s renomovanými parfémářskými mistry.

Velmi oblíbené jsou i svíčky Bath & Body Works, které v každé domácnosti vykouzlí jedinečnou a komfortní atmosféru. Moderní a hravý design svíček navíc skvěle doplní každý interiér.

Provoňte si i vy svůj den voňavými produkty značky Bath & Body Works.

Recenze Bath & Body Works ’Tis the Season