Bath & Body Works Eucalyptus Mint

bytový sprej 42,5 g

1×
Bath & Body Works Eucalyptus Mint bytový sprej 42,5 g
Bath & Body Works Eucalyptus Mint bytový sprej 42,5 g
360

Ušetříte 17%
bytový sprej 42,5 g
299

Kód: BBO0231 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Bath & Body Works Eucalyptus Mint
bytový sprej 42,5 g | 299

Popis parfému Bath & Body Works Eucalyptus Mint

Bytový sprej Bath & Body Works Eucalyptus Mint jediným stiskem krásně provoní prostory vašeho interiéru. Díky jeho okamžitému účinku si můžete vychutnat příjemnou vůni hned ve chvíli, kdy to potřebujete.

Vlastnosti:

  • svěží vůně

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Obsahuje extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí nebo při porušení obalu roztrhnout.

Složení

Charakter bytové vůně
svěží

O značce Bath & Body Works

Bath & Body Works – to je láska na první přivonění. Jedna z největších amerických kosmetických značek se specializuje na tělovou kosmetiku a bytové doplňky těch nejúžasnějších vůní. Vždy vyhledává nejzajímavější trendy a neodolatelné vonné kombinace, které zpříjemní každý váš den.

Filozofií Bath & Body Works je vylepšovat celkovou pohodu lidí pomocí jednoduchých příjemných rituálů každodenní osobní péče. Za tímto účelem značka vytvořila širokou škálu kosmetických přípravků s originálními vůněmi. Tělové kosmetika Bath & Body Works je navíc navrhována ve spolupráci s renomovanými parfémářskými mistry.

Velmi oblíbené jsou i svíčky Bath & Body Works, které v každé domácnosti vykouzlí jedinečnou a komfortní atmosféru. Moderní a hravý design svíček navíc skvěle doplní každý interiér.

Provoňte si i vy svůj den voňavými produkty značky Bath & Body Works.

Recenze Bath & Body Works Eucalyptus Mint

Přidat novou recenzi

3.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem