Barwa Sulphur Quick

mycí pěna pro problematickou pleť

Barwa Sulphur Quick mycí pěna pro problematickou pleť
Barwa Sulphur Quick mycí pěna pro problematickou pleť
Barwa Sulphur Quick mycí pěna pro problematickou pleť
150 ml

Kód: BRW0089 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Barwa Sulphur Quick
150 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Barwa Sulphur Quick

Čisticí pěna Barwa Sulphur Quick dokonale zbaví vaši tvář nečistot. Krémová, pěnivá textura přispívá k příjemnému zážitku z každodenní péče o pleť.

Vlastnosti:

  • jemně myje a čistí celý obličej
  • nezatěžuje pleť a neucpává póry
  • zajišťuje úlevu a zjemnění pleti
  • spolehlivě pečuje o problematickou pleť
  • má regenerační účinky

Jak používat:
Ráno a nebo večer naneste malé množství pěny na pleť celého obličeje a jemně masírujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pleti
mastná, problematická

O značce Barwa

Objevte účinky přírodních výtažků, které se ukrývají v kosmetice Barwa! Značka Barwa ví, že příroda dokáže o vaši krásu pečovat nejlépe. Kosmetika Barwa je proto doslova nabitá rostlinnými výtažky, jejichž účinnost je prokázaná rozsáhlým studiem, testováním i zástupem spokojených zákazníků.
Barwa je moderní kosmetická společnost se sídlem v Polsku, která má bohatou tradici. Její kořeny sahají až do roku 1949, kdy byla založena. Jejím prvním produktem bylo běžné mýdlo. Od roku 1954 začala firma svůj sortiment postupně rozšiřovat o další výrobky.
Cílem společnosti Barwa je přinášet zákazníkům ty nekvalitnější produkty, které budou opravdu účinné a zároveň plné přírody. V současnosti má značka Barwa velice široký okruh spokojených spotřebitelů v Polsku i v zahraničí.