Barvy na vlasy

Barvy na vlasy
Oxidační krémy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Odstraňovače barvy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Trvalá ondulace
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Blond
Filtr
Nejprodávanější

Poznejte naše barvy na vlasy a kadeřnické pomůcky

Objevte svůj perfektní odstín a užijte si ten skvělý pocit z nové barvy vlasů! U nás najdete vše pro barvení vlasů včetně kadeřnických potřeb na jednom místě.

Nabízíme vám profesionální barvy na vlasy, které se hodí pro použití v kadeřnických salonech, i barvy na vlasy pro barvení vlasů doma. Krásně světlý odstín získáte s našimi přípravky pro odbarvení vlasů a šediny a odrostlé vlasy snadno skryjete sprejem na odrosty. A pokud chcete novou barvu jen vyzkoušet, nebo ji použít pro zvláštní příležitost, sáhněte po smývatelných barvách na vlasy. Pro dloutrvajicí efekt a zakrytí šedin si pořiďte permanentní barvu na vlasy. Vybírat přitom můžete z desítek nejrůznějších odstínů od přírodních barev až po zářivě modrou nebo růžovou!

K barvení vlasů si u nás můžete pořídit i profesionální kadeřnické potřeby, jako jsou misky na míchání barvy, štětce na barvení vlasů nebo ochranné rukavice. Pokud navíc toužíte pro kudrnatých vlasech, najdete u nás i přípravky pro trvalení vlasů nebo natáčky na vlasy.

Vyberte si to nejlepší pro barvení vlasů z nabídky profesionálních značek L'Oréal Professionnel, Schwarzkopf ProfessionalWella Professionals a řady dalších!

Náš tip: Seznamte se trendy barvami na vlasy, které zrovna frčí!