BarutiMelkmeisje parfémový extrakt unisex

2×
Baruti Melkmeisje parfémový extrakt unisex 30 ml
Baruti Melkmeisje parfémový extrakt unisex 30 ml
30 ml

Kód: BTI0409 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Baruti Melkmeisje
Složení

Melkmeisje je květinová dřevitá vůně pro muže a ženy od mladé nizozemské značky nikových (niche) parfémů Baruti. Zakladatel značky a tvůrce všech vůní v jejím portfoliu, renomovaný návrhář parfémů Spyros Drosopoulos, rychle Baruti vybudoval vynikající pověst díky své ambiciózní filozofii: „Vytváření parfémů je pro mě způsobem sebevyjádření, a tak se domnívám, že se má práce dá nazvat uměním. Někdy je poselství zjevné, jindy trochu zahalenější, ale vždy k mluvím ke znalci, který se ukrývá v každém. Nebuďte proto překvapení, pokud budete překvapení tím, co cítíte. Prostě věřte svému nosu!“

Baruti Melkmeisje je unikátní nikový parfém, inspirovaný slavným obrazem nizozemského barokního malíře Jana Vermeera „Mlékařka“, olejem na plátně vytvořeném mezi lety 1658-1660. Po obrazu malíře proslaveného zejména malbami scén z běžného života také pojmenovaný, parfém Baruti je mistrovskou studií tónů a kontrastních odstínů vůní. Spyros Drosopoulos ve vůni plné skrytých a překvapivých hlubin zachytil příslib časného léta.

Originální vonná kompozice parfému Baruti Melkmeisje sestává z akordů hrušky, šeříku, lipového květu, medu, kosatce, vanilky, vetiveru, santalového dřeva a pižma. Celkové aroma Baruti Melkmeisje vyváženě spojuje dominantní květinové a dřevité stránky se sladkými, pudrovitými a zelenými aspekty. Výsledkem je nezaměnitelný a nezapomenutelný vonný zážitek z vůně, která se otevírá jasnými a lehce štiplavými tóny, aby se rozvinula do sladkého šeříkového srdce protkaného úchvatnými pudrovitými notami. Med a pižmo dodávají zastřenou sugestivní notu, nádherně odrážející skrytou smyslnost, symbolizovanou ve Vermeerově obrazu.

Harmonicky celistvá, uchvacující a současně pokojná, vesele lehkovážná a přitom konejšivě vyrovnaná vůně Baruti Melkmeisje se hodí pro každodenní nošení přes den i na večer. Svého nositele vždy zahalí do naprosto unikátního aroma, které mu spolehlivě dodá nádherný pocit poklidného potěšení. Tento parfém si získá především ženy a muže, kteří mají rádi originální květinové dřevité vůně s výraznými sladkými a pudrovitými aspekty. Vyzkoušet by Melkmeisje měl také každý, kdo u parfému hledá výrazně poutavý zážitek pro smysly, který osloví i hluboké úrovně jeho mysli.

Baruti Melkmeisje zaujme také nápaditým a luxusním balením. Krásný průsvitný krychlový flakon ze silného skla odhaluje světle žlutou náplň a provází ho originální krabička s kaleidoskopickými motivy. Vyzkoušejte parfém od originální nizozemské značky a zamilujte se do vůně inspirované slavným holandským obrazem. Baruti Melkmeisje se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky skutečně kvalitních a originálních parfémů z vašeho okolí, kterým chcete dopřát něco naprosto výjimečného.

Baruti Melkmeisje – úchvatná, harmonická a pokojná vůně zachycují příslib časného léta.

Složení

Složení
šeřík, med, hruška, vanilka, vetiver, květ limetky, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Baruti

Baruti jsou luxusní a zároveň velice nekonvenční parfémy z Amsterdamu, které si vás okamžitě podmaní! Parfémy Baruti v sobě odrážejí nefalšovanou nizozemskou kulturu, smyslnost, vášeň i neobyčejně vytříbenou eleganci. Jednotlivé ingredience parfémů Baruti jsou k sobě velice pečlivě voleny tak, aby evokovaly svůdnost a hravost vycházející z našeho podvědomí. Aroma těchto parfémů je velice intenzivní a opojné.
Jedinečná niche značka Baruti byla založena mimořádně nadaným návrhářem a milovníkem vůní, Spyrosem Drosopoulosem, který své první parfémy začal navrhovat již v roce 2009. Název značky znamená v překladu z řečtiny „střelný prach“. Tento výraz přesně vystihuje atmosféru parfémů Baruti, které symbolizují hledání vlastních limitů, nespoutanost a excentričnost. Parfémy Baruti nadchnou každého, kdo rád hledá své vlastní cesty, řídí se svým nitrem a nebojí se experimentovat.

Recenze Baruti Melkmeisje2