Baruti Indigoparfémový extrakt unisex

Baruti Indigo parfémový extrakt unisex 30 ml
Baruti Indigo parfémový extrakt unisex 30 ml
30 ml

Kód: BTI0417 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Baruti Indigo
Složení

Indigo je dřevitá květinová vůně pro muže a ženy od mladé nizozemské značky nikových (niche) parfémů Baruti. Zakladatel značky a tvůrce všech vůní v jejím portfoliu, renomovaný návrhář parfémů Spyros Drosopoulos, rychle Baruti vybudoval vynikající pověst díky své ambiciózní filozofii: „Vytváření parfémů je pro mě způsobem sebevyjádření, a tak se domnívám, že se má práce dá nazvat uměním. Někdy je poselství zjevné, jindy trochu zahalenější, ale vždy k mluvím ke znalci, který se ukrývá v každém. Nebuďte proto překvapení, pokud budete překvapení tím, co cítíte. Prostě věřte svému nosu!“

Baruti Indigo je unikátní nikový parfém, nabízející vonné ztvárnění zářivé modré letní oblohy, neustávající hudby a energií překypujícího života velkoměsta. Spyros Drosopoulos v intenzivní, smyslné a současně jemně a průzračně svěží vůni zachytil abstraktní vizi živoucích květů na rušném květinovém trhu. Baruti Indigo, parfém plný vzduchu, současně chladivého a prohřátého sluncem a špetkou záhady, je dalším z mistrovských děl originálního parfumérského génia…

Originální vonná kompozice parfému Baruti Indigo sestává z akordů mastichy (pryskyřice středozemního keře řečíku lentišku, zvaná také mastix či mastic), hyacintu, řecké růže, ománského kadidla (olibanum), atlaského cedru, santalového dřeva, jantaru a agarového dřeva. Poslední uvedený akord, nazývaný také orlí dřevo či dřevo oud, ovšem Spyros sám s humornou nadsázkou uvádí jako „NOOUD“. Jedná se o narážku na skutečnost, že k vytvoření oudového akordu je agarové dřevo v parfumérství běžně nahrazováno jinými (často syntetickými) složkami. Celkové aroma Baruti Indigo vyváženě spojuje balzámové, dřevité a květinové složky s oudovými a svěže kořenitými aspekty a výsledkem je nezaměnitelný a nezapomenutelný vonný zážitek.

Baruti Indigo se hodí pro každodenní nošení přes den i na večer. Nejlépe vynikne v teplejších měsících. Svého nositele vždy zahalí do naprosto unikátního aroma, které kterýkoli den naplní nádhernou atmosférou energií překypujícího města pod zářivě modrou letní oblohou. Tento parfém si získá především ženy a muže, kteří mají rádi originální dřevité květinové vůně s výraznou balzámovou stránkou. Vyzkoušet by Indigo měl také každý, kdo u parfému hledá výrazně poutavý zážitek pro smysly, který osloví i hluboké úrovně jeho mysli.

Baruti Indigo zaujme také nápaditým a luxusním balením. Krásný průsvitný krychlový flakon ze silného skla odhaluje světlou lehce naoranžovělou náplň a provází ho originální krabička s kaleidoskopickými motivy. Vyzkoušejte parfém od originální nizozemské značky a zamilujte se do vůně inspirované zářivou indigově modrou letní oblohou. Baruti Indigo se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky skutečně kvalitních a originálních parfémů z vašeho okolí, kterým chcete dopřát něco naprosto výjimečného.

Baruti Indigo – nádherná vůně inspirovaná vizí letní oblohy, živoucího města a neutichající hudby.

Složení

Složení
olibanum, ambra, agarové dřevo, cedr, růže, hyacint, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Baruti

Baruti jsou luxusní a zároveň velice nekonvenční parfémy z Amsterdamu, které si vás okamžitě podmaní! Parfémy Baruti v sobě odrážejí nefalšovanou nizozemskou kulturu, smyslnost, vášeň i neobyčejně vytříbenou eleganci. Jednotlivé ingredience parfémů Baruti jsou k sobě velice pečlivě voleny tak, aby evokovaly svůdnost a hravost vycházející z našeho podvědomí. Aroma těchto parfémů je velice intenzivní a opojné.
Jedinečná niche značka Baruti byla založena mimořádně nadaným návrhářem a milovníkem vůní, Spyrosem Drosopoulosem, který své první parfémy začal navrhovat již v roce 2009. Název značky znamená v překladu z řečtiny „střelný prach“. Tento výraz přesně vystihuje atmosféru parfémů Baruti, které symbolizují hledání vlastních limitů, nespoutanost a excentričnost. Parfémy Baruti nadchnou každého, kdo rád hledá své vlastní cesty, řídí se svým nitrem a nebojí se experimentovat.

Recenze Baruti Indigo