NezařazenéBaruti Chai parfémový extrakt unisex

2×
Nezařazené Baruti Chai parfémový extrakt unisex 30 ml
Nezařazené Baruti Chai parfémový extrakt unisex 30 ml
30 ml

Kód: BTI0408 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Nezařazené Baruti Chai
Složení

Chai je aromatická kořenitá vůně pro muže a ženy od mladé nizozemské značky nikových (niche) parfémů Baruti. Zakladatel značky a tvůrce všech vůní v jejím portfoliu, renomovaný návrhář parfémů Spyros Drosopoulos, rychle Baruti vybudoval vynikající pověst díky své ambiciózní filozofii: „Vytváření parfémů je pro mě způsobem sebevyjádření, a tak se domnívám, že se má práce dá nazvat uměním. Někdy je poselství zjevné, jindy trochu zahalenější, ale vždy k mluvím ke znalci, který se ukrývá v každém. Nebuďte proto překvapení, pokud budete překvapení tím, co cítíte. Prostě věřte svému nosu!“

Baruti Chai je unikátní nikový parfém, zachycující vůni lahodného indického čaje Masala. „Masala chai“ v hindštině doslova znamená „čaj se směsí koření“ a jedná se o výrazně ochucený nápoj spojující černý čaj s mixem aromatického indického koření a bylin. Parfém Chai je radost přinášejícím vonným ztvárněním tohoto tradičního indického nápoje. Nabízí explozi sladkého koření a působí jako příjemně hřejivá šála v bouřlivém chladném dni.

Originální vonná kompozice parfému Baruti Chai sestává z akordů spařeného mléka, zázvoru, skořice, hřebíčku, kardamomu, pepře, černého čaje, kakaa, růže, vanilky, pižma a kůže. Celkové aroma, kterému dominují hřejivě kořenité a mléčné stránky, je hřejivé, současně uklidňující a povzbuzující a nesmírně příjemné. Vonný zážitek z parfému Baruti Chai dokonale evokuje exotickou Indii a její tradiční nezaměnitelný nápoj.

Baruti Chai se hodí pro každodenní nošení přes den i na večer. Svého nositele vždy zahalí do naprosto unikátního aroma s atraktivním dechem exotiky a dodá mu radost i v sebenepříjemnějším dni. Tento parfém si získá především ženy a muže, kteří mají rádi originální aromatické kořenité vůně s výraznými hřejivě i svěže kořenitými stránkami a tak nápaditými aspekty, jako je mléčný akord. Vyzkoušet by Chai měl také každý, kdo u parfému hledá výrazně poutavý zážitek pro smysly, který osloví i hluboké úrovně jeho mysli.

Baruti Chai zaujme také nápaditým a luxusním balením. Krásný průsvitný krychlový flakon ze silného skla odhaluje sytě tmavooranžovou náplň a provází ho originální krabička s kaleidoskopickými motivy. Vyzkoušejte parfém od originální nizozemské značky a zamilujte se do vůně inspirované tradičním indickým nápojem. Baruti Chai se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky skutečně kvalitních a originálních parfémů z vašeho okolí, kterým chcete dopřát něco naprosto výjimečného.

Baruti Chai – lahodná a radost přinášející vůně indického čaje Masala.

Složení

Složení
mléko, černý čaj, kakao, hřebíček, růže, pižmo, pepř, zázvor, skořice, kůže, vanilka, kardamom
Druh vůně
aromatická, kořenitá

Recenze Nezařazené Baruti Chai2