NezařazenéBaruti Berlin im Winter INDIGO RMX parfémový extrakt unisex

2×
Nezařazené Baruti Berlin im Winter INDIGO RMX parfémový extrakt unisex 30 ml
Nezařazené Baruti Berlin im Winter INDIGO RMX parfémový extrakt unisex 30 ml
30 ml

Kód: BTI0406 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Nezařazené Baruti Berlin im Winter INDIGO RMX
Složení

Berlin im Winter je aromatická vůně pro muže a ženy od mladé nizozemské značky nikových (niche) parfémů Baruti. Zakladatel značky a tvůrce všech vůní v jejím portfoliu, renomovaný návrhář parfémů Spyros Drosopoulos, rychle Baruti vybudoval vynikající pověst díky své ambiciózní filozofii: „Vytváření parfémů je pro mě způsobem sebevyjádření, a tak se domnívám, že se má práce dá nazvat uměním. Někdy je poselství zjevné, jindy trochu zahalenější, ale vždy k mluvím ke znalci, který se ukrývá v každém. Nebuďte proto překvapení, pokud budete překvapení tím, co cítíte. Prostě věřte svému nosu!“

Baruti Berlin im Winter je novou, spíše nezávislou verzí původního parfému Indigo, ztvárňujícího zářivou modrou letní oblohu. Berlin im Winter („Berlín v zimě“) zachycuje vůni dlouhých chladných zimních nocí s notnou dávkou intimity a útulnosti. Parfém Berlin im Winter je unikátní nikový parfém, ve kterém Spyros Drosopoulos rozehrává hru s akordy, často používanými u orientálních vůní, tak originálním způsobem, že výsledkem je nesmírně nápaditá, veskrze Západní vůně, dokonale dostávající své inspiraci Berlínem.

 Originální vonná kompozice parfému Baruti Berlin im Winter sestává z akordů levandule, mastichy (pryskyřice středozemního keře řečíku lentišku, zvaná také mastix či mastic), růže, kosatce, listů černého rybízu, švestky, kadidla (olibanum), myrhy, kávy, jantaru, kůže a agarového dřeva. Poslední uvedený akord, nazývaný také orlí dřevo či dřevo oud, ovšem Spyros sám s humornou nadsázkou uvádí jako „NOOUD“. Jedná se o narážku na skutečnost, že k vytvoření oudového akordu je agarové dřevo v parfumérství běžně nahrazováno jinými (často syntetickými) složkami. Celkové aroma Baruti Berlin im Winter vyváženě spojuje balzámové, kávové, dřevité a kouřové složky s lehkými ovocnými a hřejivě kořenitými aspekty a výsledkem je nezaměnitelný a nezapomenutelný vonný zážitek. Parfém Berlin im Winter je skutečné parfumérské umělecké dílo.

Baruti Berlin im Winter se hodí pro každodenní nošení přes den i na večer. Nejlépe ovšem vynikne, jak už napovídá název, v chladnějších měsících. Svého nositele vždy zahalí do naprosto unikátního aroma, které i tu nejmrazivější noc dokáže proměnit v důvěrné a přívětivé místo. Tento parfém si získá především ženy a muže, kteří mají rádi originální aromatické vůně s výraznou balzámovou stránkou. Vyzkoušet by Berlin im Winter měl také každý, kdo u parfému hledá výrazně poutavý zážitek pro smysly, který osloví i hluboké úrovně jeho mysli.

Baruti Berlin im Winter zaujme také nápaditým a luxusním balením. Krásný průsvitný krychlový flakon ze silného skla odhaluje sytě tmavooranžovou náplň a provází ho originální krabička s kaleidoskopickými motivy. Vyzkoušejte parfém od originální nizozemské značky a zamilujte se do vůně inspirované zimními nocemi v Berlíně. Baruti Berlin im Winter se také hodí jako skvělý dárek pro milovníky skutečně kvalitních a originálních parfémů z vašeho okolí, kterým chcete dopřát něco naprosto výjimečného.

Baruti Berlin im Winter – intimní a útulná vůně pro dlouhé zimní noci.

Složení

Složení
ambra, myrha, agarové dřevo, růže, švestka, kořen kosatce, olibanum, kůže, listy černého rybízu
Druh vůně
aromatická

Recenze Nezařazené Baruti Berlin im Winter INDIGO RMX2