Barry M Wildlife paletka očních stínů

20×
Barry M Wildlife paletka očních stínů
Barry M Wildlife paletka očních stínů
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
299

Ušetříte 17%
odstín Pangolin WLEP3 9 x 1.4 g
248

Kód: BRM01430 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Barry M Wildlife
Vlastnosti

Unikátní barevné odstíny inspirované pestrostí života v divočině. Paletka očních stínů Barry M Wildlife vám nabízí 9 sytě pigmentovaných barev, s nimiž vytvoříte celou řadu jedinečných looků. Zvýrazněte své oči nekonečnou variací barev.

Tvůrci paletky se navíc spojili s organizací pro záchranu ohrožených zvířat David Shepherd Wildlife Foundation. Zisk z každé paletky tak jde na podporu luskounů, kteří jsou nejvíce pašovanými zvířaty světa, a nosorožců, kterým hrozí vyhynutí za méně než 10 let.

Vlastnosti:

  • 9 jedinečných odstínů, které lze kombinovat
  • umožňuje velmi rozmanité líčení
  • třpytivý i matný efekt
  • sytě pigmentované s dlouhotrvající výdrží
  • zrcátko
  • veganský produkt

Jak aplikovat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

Vlastnosti

Odstín
fialový, modrý, růžový, oranžový, žlutý
Efekt
lesklý, třpytivý

Napsali jsme o Barry M Wildlife
Články

O značce Barry M

Seznamte se s hravou britskou značkou Barry M, která vás dostane svými nápaditými produkty plnými barev. Vykouzlíte s nimi jakékoliv líčení a veselé obaly vám navíc rozzáří den. Jste připraveni na pořádnou barevnou smršť?

Značka Barry M způsobila v kosmetickém průmyslu doslova revoluci. Založena byla roku 1982, její historie však sahá mnohem dále – až do okamžiku, kdy mladý Barry Mero na předzahrádce domu svých rodičů prodával laky na nehty. Hravé, zářivé a sytě barevné. Zkrátka takové, jaké na trhu tou dobou chyběly. Po letech Barry založil značku nesoucí jeho jméno a se svými barevnými laky dobyl svět kosmetiky. Značka Barry M se může pochlubit také prvními bílými linkami na oči či svítícími laky na nehty, které do té doby nikdo jiný neprodával.

V portfoliu této britské značky najdete vše potřebné pro dokonalé líčení – od řasenek přes rtěnky až po rozjasňovače nebo nádherné paletky očních stínů. Složení kosmetiky Barry M potěší i milovníky zvířat – značka se zavázala, že od počátku roku 2020 budou veškeré její produkty 100% veganské.

Recenze Barry M Wildlife20