Barry M Matte Me Up metalická sada na rty

Barry M Matte Me Up metalická sada na rty
Barry M Matte Me Up metalická sada na rty
odstín Avant Garde

Kód: BRM01203 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Barry M Matte Me Up
Vlastnosti

Rtěnka Barry M Matte Me Up krásně zvýrazní vaše rty a perfektně podtrhne denní i večerní líčení.

Vlastnosti:

  • dokonale orámuje a zvýrazní rty
  • rty vypadají plně a zdravě
  • vysoká pigmentace
  • metalický efekt

Složení:

  • veganský produkt

Jak používat:
Rtěnku naneste jemnými tahy na rty od středu ke koutkům.

Vlastnosti

Odstín
fialový
Konzistence
fluid
Efekt
metalický

O značce Barry M

Seznamte se s hravou britskou značkou Barry M, která vás dostane svými nápaditými produkty plnými barev. Vykouzlíte s nimi jakékoliv líčení a veselé obaly vám navíc rozzáří den. Jste připraveni na pořádnou barevnou smršť?

Značka Barry M způsobila v kosmetickém průmyslu doslova revoluci. Založena byla roku 1982, její historie však sahá mnohem dále – až do okamžiku, kdy mladý Barry Mero na předzahrádce domu svých rodičů prodával laky na nehty. Hravé, zářivé a sytě barevné. Zkrátka takové, jaké na trhu tou dobou chyběly. Po letech Barry založil značku nesoucí jeho jméno a se svými barevnými laky dobyl svět kosmetiky. Značka Barry M se může pochlubit také prvními bílými linkami na oči či svítícími laky na nehty, které do té doby nikdo jiný neprodával.

V portfoliu této britské značky najdete vše potřebné pro dokonalé líčení – od řasenek přes rtěnky až po rozjasňovače nebo nádherné paletky očních stínů. Složení kosmetiky Barry M potěší i milovníky zvířat – značka se zavázala, že od počátku roku 2020 budou veškeré její produkty 100% veganské.

Recenze Barry M Matte Me Up