Banana Republic Rosewoodparfémovaná voda pro ženy

Banana Republic Rosewood parfémovaná voda pro ženy
Banana Republic Rosewood parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: BRE0018 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Banana Republic Rosewood
Složení

Banana Republic Banana Republic Rosewood patří mezi květinově-orientální vůně pro ženy. Její skvostné tóny vanilky a blahodárných čajových lístků se dostanou hluboko do paměti vašich smyslů a jen tak odsud neodejdou. Chcete-li se stát příjemně vonící divou, jejímuž nádechu dalekých krajin nikdo neodolá, volte Rosewood!


Banana Republic nezvolila název „Růžové dřevo“ jen tak náhodou. Když spatříte flakón tohoto parfému, okamžitě pochopíte. Jednoduchý design oblého tvaru je naplněn růžovým nektarem lásky, který je na našem webu za bezkonkurenční cenu. Obal Rosewoodu je vyveden v tmavě hnědém dřevě, jenž je tolik typické pro značku Banana Republic. Potrpíte-li si na sladší orientální vůně, musíte mít jednoznačně růžové mámení z ironické Banánové republiky.


Velice důrazný úvod parfému tvoří pouze bergamot. Jeho výraznou a silnou nótu zjemňují svěží lístky čaje, které obývají růžové srdce této vůně. Svůdný závěr je veden pod taktovkou zlatem prozářeného jantaru, jenž dodává Rosewoodu nádech tajemna a cizích krajů. Všeobjímající vanilka tvoří smyslnou tečku za celou vůní, jejíž neobyčejné tóny zamotají každému hlavu na neuvěřitelně dlouhou dobu.


Značka Banana Republic začínala v 80. letech s produkcí safari oblečení. Stávala se čím dál více oblíbenou a postupně se rozšířila téměř do celého světa. Dnes se řadí mezi přední výrobce luxusního oblečení a také, jak jinak, než moderních vůní. Parfémy Banana Republic v našich končinách nejsou ještě příliš známé. To nemění nic na faktu, že se jedná o skutečně výjimečné kousky. Nabízí skvostnou eleganci, příjemnou klasiku i svěžejší variace pro muže i ženy všech věkových kategorií.


Banana Republic Rosewood je ženským klenotem od Banana Republic. Zaujme vás především díky své moci učinit každou ženu krásnou, nevšední a lehce tajemnou. Obleče vás také do příjemného závoje, utkaného jen z těch nejkvalitnějších ingrediencí světa. Navštivte odlehlou Banánovou republiku, kde každá vůně podněcuje vaši fantazii tak, že se i realita všedních dní zdá jako pohádka z Tisíce a jedné noci.

Složení

Hlava
bergamot
Srdce
čaj
Základ
ambra
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Banana Republic

Banana Republic je nástupcem dceřiné společnosti Gap Inc., kterou v roce 1978 založil manželský pár Zieglerových, který se primárně specializoval na oděvní průmysl, obuv, ale také na věci pro domácí užití a hygienické pomůcky.
Název Banana Republic byl použit až v roce 1983. Již v roce 1996 disponovala tato obsáhlá společnost téměř 200 pobočkami po celých Spojených státech amerických. Postupem času došlo i na originální vývoj parfémovaných produktů, které byly označovány výše zmíněným názvem Banana Republic. Všechny výrobky byly téměř ve všech případech obdarovány velice luxusními obaly, které pouze podtrhovaly onu jedinečnost samotných vůní.

Recenze Banana Republic Rosewood