Banana Republic Black Walnut

toaletní voda pro muže 100 ml

Banana Republic Black Walnut toaletní voda pro muže 100 ml
Banana Republic Black Walnut toaletní voda pro muže 100 ml
Banana Republic Black Walnut toaletní voda pro muže 100 ml
Banana Republic Black Walnut toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml
519

Kód: BRE0007 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 5. 2019
Banana Republic Black Walnut
100 ml | 519

Popis parfému Banana Republic Black Walnut

Neobyčejný pánský parfém Banana Republic Black Walnut je jako pikantní koktejl, namíchaný z těch nejlepších ingrediencí. Je určen pro sebevědomé, charismatické a přitažlivé muže, kteří vědí, co chtějí. Vůně Black Walnut evokuje šarm, eleganci a luxus.

Hlavu podmanivé vůně Banana Republic Black Walnut otevírá svůdné a okouzlující aroma koňaku. Mužným srdcem pozvolna prostupují nezaměnitelné tóny tabákových listů. Charismatickému závěru vůně Black Walnut vévodí tajuplné a zároveň hřejivé cedrové dřevo. Jedinečná kompozice esencí vytváří vzrušující aroma. Tento luxusní a excelentní pánský parfém od Banana Republic je speciálně navržen pro muže, kteří vyhledávají společnost a večírky.

Jedinečná pánská vůně Banana Republic Black Walnut je pro muže, který si zaslouží váš obdiv.

Složení

Hlava
koňak
Srdce
tabák
Základ
cedr
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Banana Republic

Banana Republic je nástupcem dceřiné společnosti Gap Inc., kterou v roce 1978 založil manželský pár Zieglerových, který se primárně specializoval na oděvní průmysl, obuv, ale také na věci pro domácí užití a hygienické pomůcky.
Název Banana Republic byl použit až v roce 1983. Již v roce 1996 disponovala tato obsáhlá společnost téměř 200 pobočkami po celých Spojených státech amerických. Postupem času došlo i na originální vývoj parfémovaných produktů, které byly označovány výše zmíněným názvem Banana Republic. Všechny výrobky byly téměř ve všech případech obdarovány velice luxusními obaly, které pouze podtrhovaly onu jedinečnost samotných vůní.

Recenze Banana Republic Black Walnut

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!