Banana Republic Banana Republic W parfémovaná voda pro ženy

1×
Banana Republic Banana Republic W parfémovaná voda pro ženy
Banana Republic Banana Republic W parfémovaná voda pro ženy
125 ml
526

Kód: BRE0003 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Banana Republic Banana Republic W
Složení

Banana Republic Banana Republic W je neuvěřitelně jemná a půvabná vůně pro ženy. Zaujme vás jednoduchým složením květin a velice vzdušným charakterem, který je vhodný zejména do horkého letního počasí. Banana Republic W unosíte při každé události a především tam, kde vyžadujete nevtíravou a velice nenápadnou vůni. W sedne ženám, co se nepotřebují schovávat za výrazné doplňky a vystačí si s přirozeným vzhledem a přírodní krásou.


Značka, která nese ironický název Banana Republic, poskládala tuto příjemnou kompozici z vlahého letního vánku, éterického půvabu květin a třpytivých okamžiků života ženy a vložila ho do minimalisticky řešeného flakónku. Průzračně čisté sklo na vrcholu zdobí lesklé kovové víčko. Čistě bílá krabička, stejně jako flakón, ničím nenarušuje jemnost a vyváženost vůně samotné. V každém na první pohled evokuje prostotu, půvab a svěžest.


Jednoduchá nóta vodní lilie zastupuje počáteční tóny parfému od Banana Republic. Její svůdné a jemně nasládlé aroma za okamžik splyne se smyslnou ambrou, která obývá srdce vůně. Pro milovníky medových vůniček tu máme základ s příměsí medového výtažku, jež dokonale splyne s pokožkou vašeho těla a provoní ji na poměrně dlouhou dobu. Celistvá vůně je jako něžný dotyk od milované osoby, který na sobě tak ráda cítíte.


Značka Banana Republic začínala v 80. letech s produkcí safari oblečení. Stávala se čím dál více oblíbenou a postupně se rozšířila téměř do celého světa. Dnes se řadí mezi přední výrobce luxusního oblečení a také, jak jinak, než moderních vůní. Parfémy Banana Republic v našich končinách nejsou ještě příliš známé. To nemění nic na faktu, že se jedná o skutečně výjimečné kousky. Nabízí skvostnou eleganci, příjemnou klasiku i svěžejší variace pro muže i ženy všech věkových kategorií.


Banana Republic Banana Republic W je fantasticky jemným a svěžím pohlazením květin, jež se koupou v blahodárném zlatě medových tónů. Žena, která na sebe toto kouzlo čistoty a jemnosti oblékne, nikdy nezakusí chmury všedních dní a vždy se jí na tváři bude značit dobrá nálada a vnitřní vyrovnanost!

Složení

Složení
lilie, med, ambra
Druh vůně
květinová

O značce Banana Republic

Banana Republic je nástupcem dceřiné společnosti Gap Inc., kterou v roce 1978 založil manželský pár Zieglerových, který se primárně specializoval na oděvní průmysl, obuv, ale také na věci pro domácí užití a hygienické pomůcky.
Název Banana Republic byl použit až v roce 1983. Již v roce 1996 disponovala tato obsáhlá společnost téměř 200 pobočkami po celých Spojených státech amerických. Postupem času došlo i na originální vývoj parfémovaných produktů, které byly označovány výše zmíněným názvem Banana Republic. Všechny výrobky byly téměř ve všech případech obdarovány velice luxusními obaly, které pouze podtrhovaly onu jedinečnost samotných vůní.

Recenze Banana Republic Banana Republic W1