Banana Republic Alabaster parfémovaná voda pro ženy

1×
Banana Republic Alabaster parfémovaná voda pro ženy
Banana Republic Alabaster parfémovaná voda pro ženy
100 ml
544

Kód: BRE00229 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Banana Republic Alabaster
Složení

Banana Republic Alabaster je smyslná květinová vůně pro pravé ženy. Toužíte po sytých a skvostných tónech tajemné krásy a svůdnosti? Chcete být elegantní dámou všude, kam zavítáte? Nespokojíte se s málem a váš standard je velmi vysoký? Potom musíte mít jedinečný koktejl sebedůvěry a šarmu ukrytý v temném flakónu, který je vyroben ze vzácného dřeva. Parfém Alabaster je lákavou kombinací květin a pižma, které prostě nikdo neodolá! Vyzkoušejte smyslné charisma, jež vám poskytne jen vůně od luxusní značky Banana Republic!


V úvodu ucítíte jednoduchý, avšak výrazný akord prudce elegantního lotosu. Po chvíli se jeho intenzita zjemní a dá vyniknout jedinečné královně mezi květinami, sladké růži. V závěru se pokožka vašeho těla smyslně spojí s pižmem, které ji provoní na neuvěřitelně dlouhou dobu.


Nabídku luxusního oblečení značky Banana Republic doplňují famózní variace vůní. Parfémy Banana Republic nadchnou jen opravdové znalce a milovníky skvostných tónů. Smyslnost, šarm a vysoká elegance jsou hlavními esencemi těchto parfémů. Muži i ženy po celém světě nedají dopustit na vůně, které jsou bezesporu jedněmi z nejlepších na trhu parfémů. Pořiďte si například lákavý květinový koktejl sebevědomí a svůdnosti v podobě parfému Bana Republic Alabaster a neprohloupíte. Stanete se prudce elegantní a smyslnou dámou pro všechny, kdo budou mít tu čest se s vámi setkat!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
lotos
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Banana Republic

Banana Republic je nástupcem dceřiné společnosti Gap Inc., kterou v roce 1978 založil manželský pár Zieglerových, který se primárně specializoval na oděvní průmysl, obuv, ale také na věci pro domácí užití a hygienické pomůcky.
Název Banana Republic byl použit až v roce 1983. Již v roce 1996 disponovala tato obsáhlá společnost téměř 200 pobočkami po celých Spojených státech amerických. Postupem času došlo i na originální vývoj parfémovaných produktů, které byly označovány výše zmíněným názvem Banana Republic. Všechny výrobky byly téměř ve všech případech obdarovány velice luxusními obaly, které pouze podtrhovaly onu jedinečnost samotných vůní.

Recenze Banana Republic Alabaster1