Balenciaga B. Balenciaga Intenseparfémovaná voda pro ženy

Balenciaga B. Balenciaga Intense parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Balenciaga B. Balenciaga Intense parfémovaná voda pro ženy 30 ml
30 ml

Kód: BAL0203 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis parfému Balenciaga B. Balenciaga Intense
Složení

Parfémovaná voda Balenciaga Intense vypráví příběh o nitru každé ženy. Vůně odhaluje skutečnou hloubku emocí a čirou ženskost. Tento parfém pronikne do vaší duše a vyvede na povrch všechny vaše touhy a přání.

Balenciage Intense je vibrující a přepychová směs, která láká na toužebnou květinovou vůni zeleného čaje, borůvek a sladkých bobů. Parfém se pozvolna vyvíjí do tmavých tónů suchého dřeva jako cedr a mahagon. Díky těmto ingrediencím je parfémovaná voda kombinací květinového a dřevitého aroma.

Parfémovaná voda Intense má velmi vkusný šestihranný flakónek a neobyčejné klenuté víčko. Dojem z designu je prohlouben intenzivní paletou tmavých barev. Odhalte své skutečné já s parfémem Balenciage Intense.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
borůvka, sója, zelený čaj
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kaktus
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, mahagon
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Balenciaga

Značka Balenciaga nese své jméno po velice úspěšném a charismatickém španělském návrháři, který v roce 1937 založil svůj výsostný módní dům. Spousta světově uznávaných osobností prezentovala svůj obdiv právě k tomuto tvůrci nekonvenční a jedinečné módy.

Mezi portfolio značky Balenciaga patří i parfémy, které se honosí tímto slavným jménem. Tomu také bezpochyby odpovídá i složení těchto aromatických vůní, které si zavdávají s naprostou špičkou tohoto oboru. Vyzkoušejte vůně Balenciaga a zaujměte své okolí!

Recenze Balenciaga B. Balenciaga Intense