Baldessarini Nautic Spirit

voda po holení pro muže 90 ml

Baldessarini Nautic Spirit voda po holení pro muže 90 ml
Baldessarini Nautic Spirit voda po holení pro muže 90 ml
90 ml

Kód: BLD4858 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Baldessarini Nautic Spirit
90 ml

Popis parfému Baldessarini Nautic Spirit

Voda po holení pro muže Baldessarini Nautic Spirit je ideální doplněk toaletní vody ze stejné řady. Chrání a zklidňuje pleť po holení. Provoní ji vůní, která je ideální pro dobrodruha a jedince, který miluje adrenalin a nebezpečí. Je vzrušující a intenzivní. Užijte si dostatečnou relaxaci při každodenních činnostech.

O značce Baldessarini

Baldessarini je německá módní značka, kterou v roce 1993 založil Werner Baldessarini – bývalý předseda společnosti Hugo Boss. O devět let později Baldessarini představil první pánský parfém nesoucí jeho jméno. Ten zaznamenal obrovský úspěch nejen u laické veřejnosti, ale i v odborných kruzích.

Baldessarini usiluje o dokonalost a preciznost. Mottem této značky je: „oddělujeme muže od chlapců“. Vůně Baldessarini ztělesňují touhu po individualitě, lásku k detailu a vášeň pro kvalitu.

V nabídce značky Baldessarini naleznete také sprchové gely, tuhé deodoranty, balzámy po holení a další zajímavé produkty. Značka Baldessarini je synonymem kultivovanosti a vytříbeného stylu. Dejte jí šanci a uvidíte, že nebudete litovat. Nabídka značky Baldessarini jistě zaujme všechny muže, kteří chtějí podtrhnout svou maskulinitu a charisma, nebojí se žít naplno a prahnou po obdivu a vítězství.  

Recenze Baldessarini Nautic Spirit

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!