BaBylissST595E parní žehlička na vlasy

BaByliss ST595E parní žehlička na vlasy
BaByliss ST595E parní žehlička na vlasy
Nové
parní žehlička na vlasy
3 719

Kód: BBS02573 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 20. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 19. 9. 2021

Popis BaByliss ST595E
Vlastnosti

Parní žehlička na vlasy BaByliss ST595E se postará o dokonale hladký účes. K žehlení využívá vysoký tlak páry, a tak účinně předchází poškození vlasů.

Vlastnosti:

  • nepoškozuje a nevysušuje vlasy
  • lehce po vlasech kouže
  • využívá páru k šetrné úpravě vlasů
  • funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti
  • žáruvzdorné pouzdro
  • plovoucí destičky

Jak používat:
Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce BaByliss

Značka BaByliss je ztělesněním představy o profesionální vlasové péči. Vznikla v úžasné pulsující době 60. let minulého století. Na filmových plátnech kralovala Brigitte Bardot, fanynky omdlévaly na koncertech Beatles a Paříž byla místem, kde se odehrávaly nejzajímavější okamžiky světové módy.

Nedaleko Eiffelovy věže na svém nápadu usilovně pracoval kadeřník René Leliévre a právě v jeho studiu vznikla první elektrická kulma BaByliss. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, převratný přístroj se stal rychle hitem a zrodila se tak nová značka.

V průběhu let se BaByliss stal jedním ze světových leaderů v oblasti péče o vlasy a také nejprodávanější značkou na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Všechny produkty BaByliss pro krásu a péči si dnes užívají domácnosti i kadeřnické salóny ve více než 60 zemích světa.

Recenze BaByliss ST595E