O značce BaByliss

Značka BaByliss je ztělesněním představy o profesionální vlasové péči. Vznikla v úžasné pulsující době 60. let minulého století. Na filmových plátnech kralovala Brigitte Bardot, fanynky omdlévaly na koncertech Beatles a Paříž byla místem, kde se odehrávaly nejzajímavější okamžiky světové módy.

 

Nedaleko Eiffelovy věže na svém nápadu usilovně pracoval kadeřník René Leliévre a právě v jeho studiu vznikla první elektrická kulma BaByliss. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, převratný přístroj se stal rychle hitem a zrodila se tak nová značka. 

V průběhu let se BaByliss stal jedním ze světových leaderů v oblasti péče o vlasy a také nejprodávanější značkou na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Všechny produkty BaByliss pro krásu a péči si dnes užívají domácnosti i kadeřnické salóny ve více než 60 zemích světa. Více o značce BaByliss.

celý text skrýt text

BaByliss
Líčení
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Muži
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Pleť
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Tělo
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
 • Speed Pro 2000

BaByliss: kulmy, žehličky i fény pro profesionální styling

Kulmy pro lokny na tisíc způsobů, žehličky pro dokonale uhlazený look a fény, které využívají i kadeřníci ve špičkových salonech. To je francouzská značka profesionální vlasové péče BaByliss, se kterou snadno vykouzlíte dokonalý účes i v pohodlí domova.

Slavná 60. léta

Pověstná 60. léta toho dala světu ještě více, než by se mohlo zdát. Okouzlující Brigitte Bardot točila své nejslavnější filmy, Beatles vládli nahrávacím studiím i vyprodaným stadionům a Paříž byla pulzujícím centrem světové módy, hudby i filmu. A právě tam, v salonu nedaleko Eiffelovy věže, vznikla první elektrická kulma BaByliss, za kterou stojí kadeřník René Leliévre. Tehdy šlo o doslova revoluční přístroj, který se okamžitě stal hitem. A tak se zrodila nová značka, jejíž kulmy, žehličky či BaByliss fény nyní najdeme v kadeřnictvích i domácnostech ve více než 60 zemích světa – od Francie přes Emiráty až po Jihoafrickou republiku.

BaByliss – pro účes jako z kadeřnického salonu

Máte rovné vlasy a toužíte po objemných vlnách, roztomilých kudrlinách či romantických loknách? Jsou vaše kadeře naopak vlnité a vy chcete zažít pocit dokonale rovných vlasů? Nebo vám příroda nadělila nepoddajné vlasy, které jinak než pomocí žehličky nezkrotíte? S produkty BaByliss snadno docílíte jakéhokoliv účesu. A to snadno v pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy kadeřníka.

Kulma BaByliss pro dokonalé vlny

Není kulma jako kulma. V portfoliu značky Babyliss najdete hned několik typů – od jednoduché kónické kulmy přes kulmofén BaByliss až po trojkulmu. Stačí si vybrat, která Babyliss kulma sedne vašim potřebám nejlépe. Všechny však mají společnou jednu věc – vaše vlasy budou vypadat naprosto dokonale.

Trojkulma BaByliss Curlers Easy Waves

BaByliss trojkulma je ideální na elegantní vlny, které vykouzlíte během chviličky. S trojkulmou BaByliss C260E nemusíte jednotlivé prameny složitě natáčet a omotávat, stačí je vložit mezi titano-keramické destičky. Kulma na vlasy BaByliss se hodí i ve chvílích, kdy máte jen pár minut času.

 • pro dokonale hladké, bohémské či plážové vlny
 • rychlá a snadná manipulace
 • 3 stupně teploty

Loknovací kulma BaByliss Fashion Curl Secret

BaByliss C903PE je loknovací kulma, která vám vytvoří dokonalé lokny téměř bez práce – jednotlivé prameny navíjí úplně sama, automaticky. Následně vám dá pomocí signálu vědět, kdy pramen vyndat. Díky tomu, že má BaByliss loknovací kulma ukrytou loknovací část uvnitř, nehrozí žádné spálení prstů, krku či uší. Hodí se tak i pro naprosté začátečníky.

 • automatické namotávání vlasů
 • bezpečná manipulace
 • vytváří dokonale symetrické vlny

Rotační kulmofén BaByliss PRO Rotating

BaByliss kulmofén je ideálním pomocníkem pro vytvoření hladkého účesu či objemných vln. Díky 2 směrům rotace se nemusíte bát zacuchávání vlasů a funkce chladného vzduchu se postará o fixaci účesu.

 • vyfouká a zároveň vytvaruje vlasy
 • odstraňuje z vlasů statickou elektřinu
 • 2 kartáče – větší pro dosažení objemu, menší pro romantické lokny

Žehlička na vlasy BaByliss pro perfektně uhlazený look

Jak jde o narovnávání vlasů, značka BaByliss je naprostou jedničkou. Každá 4. žehlička prodaná v Evropě pochází právě od této francouzské značky, která je v oblasti žehliček tou nejprodávanější.

BaByliss žehlička na vlasy Stylers I-Pro

Žehlička BaByliss ST387E dokonale vyhladí každé vlasové vlákno bez poškození. Lze ji používat jak na suché, tak na mokré vlasy a díky extra dlouhým destičkám s hladkým povrchem Diamond Ceramic je zaručena snadná klouzavost vlasů po ploše.

 • zanechává vlasy perfektně vyhlazené a lesklé
 • 6 možností nastavení teploty
 • ultra hladký povrch

BaByliss parní žehlička iPro 230 Steam

Parní žehlička BaByliss ST395E dokonale vyhladí vlasy a zároveň je hydratuje, čímž předchází jejich poškození během žehlení. Uprostřed keramicko-titanových destiček má parní žehlička na vlasy BaByliss rozčesávací hřeben, který zaručuje dokonale hladký a přirozený look.

 • hydratuje a ionizuje vlasy
 • 5 možností nastavení teploty
 • narovnává vlasy bez poškození

BaByliss for men – vše pro pánské vousy i účesy

Značka BaByliss nezapomíná ani na pány, a proto v jejím portfoliu najdete nejeden profesionální BaByliss strojek na vlasy či zastřihovač vousů BaByliss, včetně univerzálního strojku Babyliss E835E For Men X.

BaByliss strojek na vlasy i vousy For Men X

BaByliss strojek e835e For Men X lze použít jak na vlasy, tak na vousy. Je tedy ideálním pomocníkem, který šetří čas i peníze.

 • extra tvrdé a odolné nerezové čepele
 • omyvatelný pod vodou
 • na vlasy i vousy

celý text skrýt text