BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E žehlička na vlasy

6×
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E žehlička na vlasy
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E žehlička na vlasy
1 705
24 mm (BAB2072EPE)
Kód: BBL1587 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 28. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra sobota 26. 6. 2021

Popis BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E
Vlastnosti

Popis:
Žehlička na vlasy Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 2072E je špičkový přístroj s nejmodernější technologií určený pro narovnání nebo vlnění všech typů vlasů. K vlasům je maximálně šetrný, rychle a bezpečně vytvoří účes podle vašich požadavků. Žehlička se pyšní nejdelšími a nejefektivnějšími plotnami mezi obdobnými přístroji na současném trhu. Tento neobyčejně výkonný přístroj zajišťuje rychlé zahřátí a garantuje stabilitu teploty po celé délce vlasů. Žehlička na vlasy plně odpovídá nejvyšším nárokům na ochranu životního prostředí. 
Přístroj Straighteners Ep Technology 5.0 2072E obsahuje topný segment se samočinnou regulací nejnovější technologie Advanced Heat Management, který umožňuje přesnou a stálou elektronickou kontrolu teploty. Tato technologie umožňuje okamžité zahřátí přístroje, dosažení velmi vysoké teploty a zajištění teplotní stability.
Straighteners Ep Technology 5.0 2072E můžete využít pro domácí i profesionální úpravu vlasů. Plotny tohoto přístroje jsou hladší než keramika, jsou trvanlivější a extrémně odolné vůči vysoké teplotě, poškrábání a chemickým látkám. Žehlička na vlasy s nejmodernější technologií zaručuje dokonalý výsledek při tvoření vašeho účesu. Buďte inovativní, pracujte s přístroji té nejvyšší kvality!

Účinky:

 • žehlička na vlasy určená pro narovnání nebo vlnění vlasů
 • vhodná pro všechny typy vlasů
 • k vlasům je maximálně šetrná
 • rychle a bezpečně vytvoří účes podle vašich požadavků bez poškození vlasů
 • zajišťuje rychlé zahřátí a garantuje stabilitu teploty po celé délce vlasů

Vlastnosti:

 • umožňuje přesnou a stálou elektronickou kontrolu teploty
 • Advanced Heat Management System™ - okamžité zahřátí ploten, udržuje rovnoměrný výkon
 • otočný přívodní kabel o délce 2,7 m
 • světelné kontrolky teplotních úrovní

Technické parametry:

 • ekologická spotřeba: 200 W při zahřátí a po dosáhnutí požadované teploty se spotřeba sníží na 60 W
 • nastavení teploty: 115 – 230 °C
 • hmotnost: 230 g
 • rozměry ploten:  24 x 120 mm

Použití:
Zapojte žehličku na vlasy do sítě a stiskněte spouštěcí tlačítko. Nastavte požadovanou teplotu v rozmezí 115 – 230 °C. Pro jemné nebo barvené vlasy je vhodné volit nejnižší teploty, pro tvrdé a nepoddajné vlasy naopak nejvyšší. Každá světelná LED kontrolka bliká do té doby, dokud není dosažena požadovaná teplota. Plotny se okamžitě zahřejí a vy můžete tvarovat účes.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce BaByliss PRO

BaByliss Pro je francouzská značka zabývající se výrobou špičkových elektrických přístrojů pro úpravu vlasů. Značka byla založena v 60. letech minulého století, kdy slavný pařížský kadeřník René Lelièvre, vyvinul ve svém kadeřnickém studiu v blízkosti Eiffelovy věže, první elektrickou kulmu na vlasy.

Přístroje BaByliss Pro jsou vhodné pro kadeřnické profesionální použití, i pro domácí úpravu účesu. Značka BaByliss Pro ve svém širokém sortimentu nabízí nepřeberné množství typů vlasových žehliček, kulem, strojků na stříhání, fénů i speciálních vlasových přípravků, které jsou výjimečné svojí kvalitní povrchovou úpravou a jedinečnými funkcemi.

Přístroje BaByliss Pro jsou neobyčejně výkonné a šetrné k vlasům, díky těmto a mnoha dalším skvělým vlastnostem si získaly spokojené uživatele po celém světě.

Recenze BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E6