BaByliss PRO Brush Collection Wooden

kartáč na vlasy

BaByliss PRO Brush Collection Wooden kartáč na vlasy
BaByliss PRO Brush Collection Wooden kartáč na vlasy
( 50mm )

Kód: BBL2207 | Toto zboží není momentálně k dispozici
BaByliss PRO Brush Collection Wooden
( 50mm )

Popis produktu BaByliss PRO Brush Collection Wooden

Kulatý kartáč na vlasy BaByliss PRO Brush Collection Wooden je nepostradatelným pomocníkem při pravidelném fénování vlasů.

Vlastnosti:

  • je ideální pro úpravu vlasů během fénování
  • má antistatikou funkci
  • pomáhá definovat požadovaný tvar

Složení:

  • nylonové štětiny

Jak používat:
Velikost kartáče zvolte dle konkrétní délky a hustoty svých vlasů. Kulatý kartáč je vhodný při stylingu pomocí tepelné úpravy fénem.

O značce BaByliss PRO

BaByliss Pro je francouzská značka zabývající se výrobou špičkových elektrických přístrojů pro úpravu vlasů. Značka byla založena v 60. letech minulého století, kdy slavný pařížský kadeřník René Lelièvre, vyvinul ve svém kadeřnickém studiu v blízkosti Eiffelovy věže, první elektrickou kulmu na vlasy.

Přístroje BaByliss Pro jsou vhodné pro kadeřnické profesionální použití, i pro domácí úpravu účesu. Značka BaByliss Pro ve svém širokém sortimentu nabízí nepřeberné množství typů vlasových žehliček, kulem, strojků na stříhání, fénů i speciálních vlasových přípravků, které jsou výjimečné svojí kvalitní povrchovou úpravou a jedinečnými funkcemi.

Přístroje BaByliss Pro jsou neobyčejně výkonné a šetrné k vlasům, díky těmto a mnoha dalším skvělým vlastnostem si získaly spokojené uživatele po celém světě.