BaByliss PRO Brush Collection Professional Tools kartáč pro dlouhé vlasy

7×
BaByliss PRO Brush Collection Professional Tools kartáč pro dlouhé vlasy
BaByliss PRO Brush Collection Professional Tools kartáč pro dlouhé vlasy
BABNB2E
405

Kód: BBL2206 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis BaByliss PRO Brush Collection Professional Tools

Popis:
Češete se a stejně nevidíte žádný rozdíl ve vzhledu vlasů? Zkuste široký kartáč na vlasy Babyliss Pro Brush Collection Professional Tools. Procedura se vám stane neuvěřitelně příjemnou, jelikož kartáč má zakulacené hroty. Provádíte tudíž i jemnou masáž vlasové pokožky.
Šířka kartáče dostatečně pokryje vaše objemné a husté prameny. Hroty hřebene jsou rozmístěny hustě za sebou ve tvaru kančích štětin. Nepoškodíte tedy dále své vlasy škubáním a trháním při rozčesávání. 
Využijte profesionální inovace kartáče, která vám usnadní úpravu účesu. Špatný hřeben vám může vlasy poškozovat.
Ve vaší kosmetické výbavě nesmí chybět ten správný profesionální nástroj z řady Babyliss Pro Brush Collection Professional Tools .

Účinky:

  • vytváří hedvábně hladké vlasy
  • ideální pro narovnání a vyhlazení vlasů
  • neobvykle jemně rozuzlí vlasy
  • neuvěřitelně snadno klouže po vlasech

Typ vlasů:
Vhodné především pro vlasy po ramena a delší.

O značce BaByliss PRO

BaByliss Pro je francouzská značka zabývající se výrobou špičkových elektrických přístrojů pro úpravu vlasů. Značka byla založena v 60. letech minulého století, kdy slavný pařížský kadeřník René Lelièvre, vyvinul ve svém kadeřnickém studiu v blízkosti Eiffelovy věže, první elektrickou kulmu na vlasy.

Přístroje BaByliss Pro jsou vhodné pro kadeřnické profesionální použití, i pro domácí úpravu účesu. Značka BaByliss Pro ve svém širokém sortimentu nabízí nepřeberné množství typů vlasových žehliček, kulem, strojků na stříhání, fénů i speciálních vlasových přípravků, které jsou výjimečné svojí kvalitní povrchovou úpravou a jedinečnými funkcemi.

Přístroje BaByliss Pro jsou neobyčejně výkonné a šetrné k vlasům, díky těmto a mnoha dalším skvělým vlastnostem si získaly spokojené uživatele po celém světě.

Recenze BaByliss PRO Brush Collection Professional Tools7