BaByliss PRO 4Artists Keratin Lustre žehlička na vlasy

BaByliss PRO 4Artists Keratin Lustre žehlička na vlasy
BaByliss PRO 4Artists Keratin Lustre žehlička na vlasy
2 629
BAB2395E
Kód: BBL02897 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis BaByliss PRO 4Artists Keratin Lustre
Vlastnosti

Žehlička na vlasy BaByliss PRO 4Artists vám hravě zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.

Vlastnosti:

  • keramické destičky
  • funkce ionizace
  • funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti
  • kabel s otočnou koncovkou
  • možnost regulování teploty

Jak používat:
Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce BaByliss PRO

BaByliss Pro je francouzská značka zabývající se výrobou špičkových elektrických přístrojů pro úpravu vlasů. Značka byla založena v 60. letech minulého století, kdy slavný pařížský kadeřník René Lelièvre, vyvinul ve svém kadeřnickém studiu v blízkosti Eiffelovy věže, první elektrickou kulmu na vlasy.

Přístroje BaByliss Pro jsou vhodné pro kadeřnické profesionální použití, i pro domácí úpravu účesu. Značka BaByliss Pro ve svém širokém sortimentu nabízí nepřeberné množství typů vlasových žehliček, kulem, strojků na stříhání, fénů i speciálních vlasových přípravků, které jsou výjimečné svojí kvalitní povrchovou úpravou a jedinečnými funkcemi.

Přístroje BaByliss Pro jsou neobyčejně výkonné a šetrné k vlasům, díky těmto a mnoha dalším skvělým vlastnostem si získaly spokojené uživatele po celém světě.

Recenze BaByliss PRO 4Artists Keratin Lustre