Babushka AgafiaVolcanic Salt of Kamchatka přírodní pasta na zuby

Babushka Agafia Volcanic Salt of Kamchatka přírodní pasta na zuby
Babushka Agafia Volcanic Salt of Kamchatka přírodní pasta na zuby
Nové
85 g
75

Kód: BAG01391 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Babushka Agafia Volcanic Salt of Kamchatka
Vlastnosti

Zubní pasta Babushka Agafia Volcanic Salt of Kamchatka kompletně pečuje o vaše zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.

Vlastnosti:

  • čistí zuby
  • osvěžuje dech
  • působí proti zubnímu kameni
  • pečuje o dásně

Složení:

  • veganský produkt

Jak používat:
Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

Vlastnosti

Účinek
výživa

O značce Babushka Agafia

Rozlehlá Sibiř, divoká příroda, tradiční a lidové receptury – to je ruská přírodní kosmetika Babushka Agafia. Tato kosmetická značka má široké portfolio produktů péče o pleť, tělo a vlasy. Je ztělesněním ruských tradic, lidových receptů a rozhodně v sobě nezapře ruskou duši.

Značku založil v roce 2002 ruský podnikatel Andrej Trubnikov a spadá do portfolia kosmetického gigantu Pervoe Reshenie (First Solution.). Babushka Agafia čerpá z osvědčených receptů fiktivní sibiřské bylinkářky Agafii Tichonovny Ermakove, která své léčivé receptury zdědila po své matce – tajemství přírody se tak předávají z generace na generaci. Ve svých produktech kombinuje účinky léčivých bylin, například heřmánku, šalvěje či třezalky.

Kosmetika Babushka Agafia využívá přírodní bylinné přípravky z ekologicky čistých oblastí Sibiře a Bajkalu, shromážděné na základě staletých zkušeností s lidovým bylinkářstvím. Receptury byly vyvinuty a schváleny Ruskou asociací bylinkářů a tradiční medicíny. Všechny produkty mají základ z přírodních olejů a výtažků z rostlin pěstovaných ve zcela ekologických podmínkách. Produkty Babushka Agafia obsahují minimálně 95 % přírodních složek a jsou certifikovány společnostmi Ecocert a COSMEBIO®. Lidé již od pradávna využívali dary přírody, ale teprve ve znalých a šikovných rukách se tyto dary stávají skutečným pokladem.

 

Recenze Babushka Agafia Volcanic Salt of Kamchatka