Babaria Ginsengstylingový sprej pro vlnité vlasy

3×
Babaria Ginseng stylingový sprej pro vlnité vlasy
Babaria Ginseng stylingový sprej pro vlnité vlasy
200 ml

Kód: BAB1282 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Babaria Ginseng
Vlastnosti

Popis:
Stylingová voda Babaria Ginseng dodává strukturu a definici vašim vlnitým vlasům. Sprej Babaria Ginseng je vhodný ke konečné úpravě vašich vlnitých či kudrnatých vlasů. Zabraňuje jejich krepatění a dodává vašim vlnám definici a styl. Ženšen obsažený ve spreji Babaria Ginseng do hloubky vyživuje vaše vlasy a dodává jim potřebnou péči. Lehká vodová konzistence vlasy nezatěžuje ani nelepí. Po použití spreje Babaria Ginseng budou vaše kudrnaté či vlnité vlasy stylově definované, vyživené a upravené.

Účinky:

  • dodává strukturu a definici kudrnatým a vlnitým vlasům
  • vhodný pro konečný styling
  • zabraňuje krepatění

Složení:

  • ženšen – vlasy vyživuje do hloubky
  • keratin – zlepšuje kvalitu vlasů a chrání je před poškozením

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlnitých a kudrnatých vlasů.

Jak aplikovat:
Rovnoměrně nastříkejte do vlhkých či suchých vlasů.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ vlasů
kudrnaté a vlnité vlasy
Účinek
podpora vln

O značce Babaria

Kosmetika Babaria je španělská značka, jejímž vlastníkem je společnost Berioska, S. L., se sídlem v blízkosti Valencie. Veškerá výroba je soustředěna na jednom místě a odsud kosmetika Babaria expanduje do různých zemí celého světa.

Jedná se o přírodní kosmetiku, zahrnující péči o pleť, tělo, vlasy, ochranné sluneční přípravky, dětskou kosmetiku a další. Firma se zaměřuje především na přírodní kosmetiku s výtažky z aloe vera či šípkové růže. Speciální kolekce však obsahují například hadí jed, hlemýždí extrakt, kaviár, ženšen, perly nebo zlato.

Kosmetika Babaria pečuje o zralou pleť, které vrací elasticitu, vyhlazuje vrásky a projasňuje ji. Nově vzniklá kolekce Twenty, která je určena pro pleť mezi 20-30 lety, eliminuje první vrásky a napomáhá pleti udržet si svou pružnosti, co nejdelší dobu.

Recenze Babaria Ginseng