AzzaroThe Most Wanted parfémovaná voda pro muže

16×
Azzaro The Most Wanted parfémovaná voda pro muže
Azzaro The Most Wanted parfémovaná voda pro muže
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 230

Ušetříte 23%
100 ml
1 699

Skladem | Kód: AZZ02910
1
U Vás kurýrem DPD
čtvrtek 2. 12. 2021
Osobní odběr
čtvrtek 2. 12. 2021

Změňte pravidla a vytvořte si vlastní. Život je totiž hra a připomene vám to parfémovaná voda pro muže Azzaro The Most Wanted. Vyzývá vás, abyste vždy hráli co nejintenzivněji a podle svého. Přijměte všechny výzvy, které život přináší, a užívejte si pocit být tím nejžádanějším.

  • fougère vůně s dřevitými a orientálními tóny
  • představena v roce 2021
  • podtrhne neodolatelné charisma každého muže

Složení vůně
Ústřední trojici ingrediencí, díky kterým získává vůně velmi intenzivní a živý charakter, tvoří sladce kořenité tóny kardamomu. Ty se harmonicky propojují s akordem tajícího karamelu. Vonnou kompozici dovádí k dokonalosti ambrové dřevo a zajistí dlouhotrvající smyslový zážitek.

Příběh vůně
O tom, že se vůně Azzaro The Most Wanted stane vaší nejúčinnější zbraní při svádění, vás přesvědčí už samotný flakon ve tvaru zásobníku revolveru. Ten je pro vůně Azzaro Wanted typický. Nyní je však představen v kompletně černém designu a perfektně dotváří charakter vůně.

Všechny klíčové faktory, díky kterým jste pro ostatní tak neodolatelný, zvýrazní tato magnetická sofistikovaná vůně na maximum. Poznejte s ní novou úroveň pocitu přitažlivosti a nikdy si nepřestaňte hrát.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelený kardamom
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
karamel
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambrové dřevo
Druh vůně
orientální, dřevitá, fougerová

Značka Azzaro byla vytvořena podle obrazu svého zakladatele, francouzsko-italského módního návrháře Lorise Azzara. Loris se narodil v Tunisu rodičům Sicilského původu, ale v roce 1962 se vydal do Paříže dobýt svět módy. Než skončila 60. léta, zvládl si vybudovat výbornou pověst a brzy značka Azzaro rozšířila svou nabídku i o parfémy.

První vůně Azzaro for Women byla uveden na trh v roce 1975. Dnes má značka Azzaro na svém kontě několik desítek parfémů a spolupracuje s nejlepšími návrháři vůní, jako jsou Maurice Maurin, Alberto Morillas či Jacques Cavallier. Vůně Azzaro ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užívat si život.

V roce 2003, po smrti Lorise Azzara, se do čela značky postavila francouzská návrhářka Vanessa Seward, později pak Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za jejich vedení neztratila značka Azzaro nic ze své závratné úrovně kvality a osobitého stylu.