Azzaro Pour Elletoaletní voda pro ženy

Azzaro Pour Elle toaletní voda pro ženy
Azzaro Pour Elle toaletní voda pro ženy
75 ml

Kód: AZZ02800 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Objednejte si cokoliv od značky Azzaro a máte dopravu zdarma.

Popis parfému Azzaro Pour Elle
Složení

Probuďte požitkářskou stránku svého já. Oslavujte život jako svátek, banket hedonismu a nekonečného svádění. Dámská toaletní voda Azzaro Pour Elle zanechá na vaší kůži přesvědčivý opar smyslnosti. Užívejte si každodenního jiskření se smělostí!

  • smyslný květinovo-orientální vůně
  • pro smělou, sebevědomou ženu, která ví, co chce
  • tvoří duo s pánskou toaletní vodou Azzaro Pour Homme

Složení vůně
Jiskřivý úvod toaletní vody patří kořenitým tónům kardamomu, který pochází z udržitelných zdrojů. Bohaté květinové srdce si vás podmaní svůdnými tóny růží z Grasse, které kromě květinových nuancí vynikají také dřevitými a medovými akordy. Smyslný základ vytvářejí jemné tóny kašmírového dřeva, které celé kompozici zajišťují hřejivost a úplnost.

Příběh vůně
Vůně Azzaro Pour Elle je inspirovaná moderním sváděním. Je navržena tak, aby stimulovala touhu a přitažlivost a oslavuje ženy, které se rády baví a flirtují. Skleněný znovuplnitelný flakon s fazetami vytváří sofistikovanou hru světla, která připomíná zrcadla showroomu v pařížském butiku Azzaro.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kašmírové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Azzaro

Značka Azzaro byla vytvořena podle obrazu svého zakladatele, francouzsko-italského módního návrháře Lorise Azzara. Loris se narodil v Tunisu rodičům Sicilského původu, ale v roce 1962 se vydal do Paříže dobýt svět módy. Než skončila 60. léta, zvládl si vybudovat výbornou pověst a brzy značka Azzaro rozšířila svou nabídku i o parfémy.

První vůně Azzaro for Women byla uveden na trh v roce 1975. Dnes má značka Azzaro na svém kontě několik desítek parfémů a spolupracuje s nejlepšími návrháři vůní, jako jsou Maurice Maurin, Alberto Morillas či Jacques Cavallier. Vůně Azzaro ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užívat si život.

V roce 2003, po smrti Lorise Azzara, se do čela značky postavila francouzská návrhářka Vanessa Seward, později pak Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za jejich vedení neztratila značka Azzaro nic ze své závratné úrovně kvality a osobitého stylu.

Recenze Azzaro Pour Elle