Azzaro Chrome Aquatoaletní voda pro muže

2×
Azzaro Chrome Aqua toaletní voda pro muže
Azzaro Chrome Aqua toaletní voda pro muže
Doprava zdarma
100 ml
1 258

Kód: AZZ02692 | Skladem
1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Azzaro Chrome Aqua
Složení

Užijte si jedinečný, zdánlivě nekonečný moment čisté radosti, kdy se ocitnete v srdci mořské vlny. Pánská toaletní voda Azzaro Chrome Aqua otevírá další kapitolu kolekce vůní Chrome a svými akordy připomíná svěží vánek mísící se s mořskou pěnou.

  • svěží vodní vůně s aromatickými tóny
  • navazuje a nově interpretuje ikonickou vůni Azzaro Chrome
  • evokuje azurové vlny Středozemního moře

Složení vůně
Vůně Azzaro Chrome Aqua je jako volání oceánu. Hned v úvodu vás zahalí do kombinace šťavnatého zeleného jablka a jiskřivého grepu, která vás příjemně polechtá na kůži a ochladí po celém těle. Ve svém srdci ukrývá bazalku, jejíž svěží vůně zvýrazňuje mořské tóny a vzbudí ve vás dojem, že se právě potápíte do hlubin moře. Dřevitý vetiverový základ pak celé kompozici dodává výrazný mužný charakter.

Příběh vůně
Toaletní voda Chrome Aqua je oživením legendární vůně Azzaro Chrome. Je inspirována momentem, kdy otec a syn společně hledí na Středozemní moře, přijmou jeho výzvu a ponoří se do jeho vod. Je to okamžik, kdy se vám rozbuší srdce a prožíváte skutečnou radost.

Flakon pak svou azurovou barvou odkazuje na vlny Středozemního moře protkané paprsky slunce. Jeho neprůhledný, matný povrch pak vytváří dojem, že byl jemně omýván a kolébán mořskou pěnou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelené jablko, grep
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bazalka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
haitský vetiver
Druh vůně
aromatická, vodní

O značce Azzaro

Značka Azzaro byla vytvořena podle obrazu svého zakladatele, francouzsko-italského módního návrháře Lorise Azzara. Loris se narodil v Tunisu rodičům Sicilského původu, ale v roce 1962 se vydal do Paříže dobýt svět módy. Než skončila 60. léta, zvládl si vybudovat výbornou pověst a brzy značka Azzaro rozšířila svou nabídku i o parfémy.

První vůně Azzaro for Women byla uveden na trh v roce 1975. Dnes má značka Azzaro na svém kontě několik desítek parfémů a spolupracuje s nejlepšími návrháři vůní, jako jsou Maurice Maurin, Alberto Morillas či Jacques Cavallier. Vůně Azzaro ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užívat si život.

V roce 2003, po smrti Lorise Azzara, se do čela značky postavila francouzská návrhářka Vanessa Seward, později pak Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za jejich vedení neztratila značka Azzaro nic ze své závratné úrovně kvality a osobitého stylu.

Recenze Azzaro Chrome Aqua2