Přejít na hlavní obsah

Azzaro

O značce Azzaro

„Život je nikdy nekončící léto“. Tak zní motto francouzské značky Azzaro, jejíž vůně ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užívat si život.

Za značkou stojí Loris Azzaro, narozený v Tunisku italským rodičům. Celé dětství a dospívání trávil na pobřeží, obklopený mořem, sluncem a atmosférou středomořského života, což značně inspirovalo jeho tvorbu. V 60. letech se Loris odstěhoval do Paříže a roku 1967 založil značku Azzaro. První úspěchy zaznamenal se svými třpytivými šaty, jež byly pravým opakem tehdy všudypřítomných „malých černých“.

První Azzaro parfém byl představen roku 1975. Nyní má značka na kontě několik desítek vůní. Mezi nejpopulárnější z nich patří pánská toaletní voda Azzaro Chrome se svěžími citrusovými tóny, kořenitá parfémovaná voda pro muže Azzaro Wanted By Night nebo nadčasová vůně Azzaro Pour Homme z roku 1978. Na své si přijdou i dámy s orientální Azzaro Wanted Girl, ovocno-květinovou Azzaro Mademoiselle L'Eau Très Florale či se svůdnou Azzaro Pour Elle.

celý text skrýt text