Avon Ultra Sexy Pink toaletní voda pro ženy

   Značka: Avon

   Varianty Avon Ultra Sexy Pink

   • Avon Ultra Sexy Pink toaletní voda pro ženy 50 ml toaletní voda pro ženy 50 ml 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: AVO3597

    288 Kč

    Hlídat dostupnost

   Nahoru

   Popis parfému Avon Ultra Sexy Pink

   Hodnocení

   Vzhled flakonu

   Výdrž vůně

   Intenzita

   Celkový dojem

   Složení

   malina, pivoňka, pižmo

   Nasládlá toaletní voda pro ženy Avon Ultra Sexy Pink je vyzývaným esenciální pokušením, které je určeno pro náročné dámy. Moderní a zároveň velice rozmanitá kompozice ukrývající spoustu ovocných květinových vůní. Čerstvý opar kolem vaší siluety, jehož intenzitě dozajista podlehnete.

   Avon Ultra Sexy Pink je toaletní voda pro ženy se zálibou v malinách. Právě tato koketní ingredience rapidním tempem navýší váš sexappeal a dodá vám potřebné přitažlivosti. Omamná elegance, s níž se budete cítit svůdná, vzrušující a nepřehlédnutelná. Pocity, které vám přijdou vhod kdykoliv a kdekoliv.

   O lehkosti a jemnosti vnořených ingrediencí vypovídá také flakónek toaletní vody pro ženy Avon Ultra Sexy Pink. Ten má lehce narůžovělou barvu a uzávěr s puntíkatou stuhou. Hravá a nápaditá kombinace prvků, jež si zamilujete. Prožívejte okamžiky radosti a rozjasněte úsměv na své tváři.

   Nahoru

   O značce Avon

   Avon parfémy a oblíbená Avon kosmetika - legenda mezi kosmetickými společnostmi. Avon je přední celosvětová kosmetická společnost. Patří mezi největší v oblasti přímého prodeje - její výrobky prodává přes šest milionů nezávislých reprezentantů ve více než stovce zemí. Široká nabídka Avon zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Na počátku příběhu značky tak známé, že se objevila například i v kultovním filmu Tima Burtona Střihoruký Edward, stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company. Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.Myšlenkou hlavního způsobu prodeje výrobků Avon je přesvědčení, se kterým jako první přišel právě David McConnell, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt. První „Avon Lady“ byla paní P. F. E. Albee, která se tak stala jednou z prvních žen s příležitostí nabýt finanční nezávislosti.Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek poskytovat ženám nejen možnost neomezeného výdělku, ale také chránit jejich zdraví a bránit jejich práva. Proto se Avon intenzivně věnuje charitativním projektům zaměřeným proti rakovině prsu a domácímu násilí. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech. Mezi nejznámější značky společnosti AVON patří ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft nebo Advance Techniques. Široká nabídka dekorativní a pleťové kosmetiky, vůní a dalších produktů pro krásu a komfort je vyvíjena v Centru výzkumu a vývoje ve státě New York, jehož zaměstnanci jsou odborníci na poli biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování.Avon usiluje o to, aby byl život krásnější. Vyberte si make-up, parfémy a nejrůznější kosmetiku Avon na parfums.cz za skvělé ceny.

   Nahoru

   Videa k Avon Ultra Sexy Pink

   Nahoru

   Hodnocení Avon Ultra Sexy Pink

   • 25. července 2016
    Zuziii

    spokojenost

   Co si o Avon Ultra Sexy Pink myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   nivea loreal 20%