Avon Truly Unique toaletní voda pro muže

 • Avon Truly Unique toaletní voda pro muže
 • Avon Truly Unique toaletní voda pro muže 1
 • Avon Truly Unique toaletní voda pro muže 2
 • Avon Truly Unique toaletní voda pro muže 3
 • Avon Truly Unique toaletní voda pro muže 4
   více

  Varianty Avon Truly Unique

  • Avon Truly Unique toaletní voda pro muže 50 ml toaletní voda pro muže 50 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: AVO1693

  Nahoru

  Popis parfému Avon Truly Unique

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Originální a výrazná toaletní voda pro muže Avon Truly Unique for Him je výzvou, která je nastolena skutečným elegánům. Prahnete-li po esenciálním dobrodružství, bude tato kompozice stvořena přímo pro vás. Unikátní a výjimečná svěžest ve spojení s hřejivým pikantním základem.

  Avon Truly Unique for Him je toaletní voda pro muže, jež dávají přednost vytříbeným a výjimečným ingrediencím. Základem všeho je kardamom, na němž je vystavěna tangerinka lahodné příchuti. Vyzkoušejte proto něco jiného a přitažlivého, co do značné míry pozdvihne váš sexappeal.

  Černý flakónek toaletní vody pro muže Avon Truly Unique for Him je ověnčen velice působivým symbolem. Právě skrze něj na vás dýchne touha po otevření a užití klasické tradiční kombinace vybraných složek. Pronikněte do tajů omamné svěžesti, jíž se vám dostane plnými doušky.

  Nahoru

  O značce Avon

  Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

  Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

  Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

  Nahoru

  Videa k Avon Truly Unique

  Nahoru

  Hodnocení Avon Truly Unique

  Co si o Avon Truly Unique myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší  Menu