Avon True Life toaletní voda pro muže

 • Avon True Life toaletní voda pro muže
 • Avon True Life toaletní voda pro muže 1
 • Avon True Life toaletní voda pro muže 2
 • Avon True Life toaletní voda pro muže 3
 • Avon True Life toaletní voda pro muže 4
   více

  Varianty Avon True Life

  • Avon True Life toaletní voda pro muže 50 ml toaletní voda pro muže 50 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: AVO1482

  Nahoru

  Popis parfému Avon True Life

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Složení

  cedr, pomeranč, jalovec

  Avon True Life je podmanivou pánskou vůní, která poodhaluje smyslnost mužského těla. Nespoutaná svěžest, jež nezná mezí. Aroma, jehož jemnost budete chtít stále a pořád. Avon True Life, to je osobitá a příjemná vůně dodávající pohodu a nadhled.

  Základem toaletní vody pro muže je cedrové dřevo, které v kombinaci s jalovcem působí čerstvě a přináší novou energii. Avon True Life je potřebnou dávkou osvěžení, jejímž cílem je daleko větší chuť do života. O to se stará také příchuť pomerančové kůry, která způsobuje onu radost a příjemné osvěžení.

  S toaletní vodou pro muže Avon True Life si nemusíte na nic hrát. Tato specifická vůně v designově zajímavém flakónku bude hovořit jednoznačně za vás. Není třeba žádných slov, nechte promluvit svoji smyslnost prostřednictvím Avon True Life.

  Nahoru

  O značce Avon

  Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

  Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

  Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

  Nahoru

  Avon True Life recenze

  Co si o Avon True Life myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu