Avon Simply Delicategel pro intimní hygienu

1×
Avon Simply Delicate gel pro intimní hygienu
Avon Simply Delicate gel pro intimní hygienu
300 ml

Kód: AVO3835 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Avon Simply Delicate
Vlastnosti

Popis:
Gel pro intimní hygienu s aloe vera a heřmánkem patří do portfolia značky přední celosvětové kosmetické společnosti Avon. Gel je speciálně vytvořený pro specifické potřeby dámské intimní hygieny, jemně čistí a poskytuje dlouhodobou svěžest. Tento šetrný přípravek neobsahuje mýdlo a jeho speciální složení s jemnými přísadami pomáhá obnovit přirozenou rovnováhu pH v intimních partiích. Pro zklidnění a péči obsahuje výtažky z heřmánku a aloe vera. Gel pro intimní hygienu s aloe vera a heřmánkem Avon Simply Delicate Active vám pomůže udržet si příjemnou svěžest i při náročné fyzické aktivitě a zajistí, že se nebudete muset obávat nežádoucího zápachu. Dopřejte svým intimním partiím specifickou péči, kterou potřebují, a zajistěte si dlouhodobou čistotu a svěžest s gelem pro intimní hygienu s aloe vera a heřmánkem Avon Simply Delicate Active!

Účinky:

  • osvěžuje
  • zklidňuje
  • obnovuje přirozenou rovnováhu pH v intimních partiích
  • neutralizuje zápach
  • má jemnou vůni

Složení:

  • výtažky z aloe vera a heřmánku - zklidňují

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství gelu pomocí dlaní, napěňte a opláchněte. Používejte při každém sprchování na intimní partie místo běžného mýdla.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Simply Delicate