Přejít na hlavní obsah
Avon Pur Blanca Elegance toaletní voda pro ženy
Avon Pur Blanca Elegance toaletní voda pro ženy
Avon Pur Blanca Elegance toaletní voda pro ženy
Hlava
hruška, jahoda, mandarinka
Srdce
gardénie, jasmín, orchidej
Základ
ambra, vanilka, bílé pižmo
Druh vůněovocná, květinová

Vůně hodná královny

Ponořte se do květinového aroma plného vznešených květin. Toaletní voda pro ženy Avon Pur Blanca Elegance vás vezme na procházku do zámeckých zahrad a sadů, kde se skrývají ty nejkrásnější letní vzpomínky.

  • svěží květinová vůně
  • přírůstek do kolekce Pur Blanca
  • na trh uvedena v roce 2013

Složení vůně:
Na počátku vůně vás přivítají svěží tóny sladkých hrušek, jahod a hravé mandarinky, které dodávají vůni šťavnatý nádech přenášející vás do ovocných sadů. Postupně se otevře srdce vůně, kde se mísí opojné bílé květiny královských zahrad – omamná gardénie, vznešená bílá orchidej a jemný jasmín, které společně vytvářejí smyslnou a elegantní kompozici. Základ vůně dotváří jemný bílý mošus, sladká vanilka a teplá ambra, které zanechávají dlouhotrvající a nezapomenutelný dojem jako při horkých letních dnech.

Příběh vůně:
Toaletní voda Pur Blanca Elegance se ukrývá v jednoduchém čirém flakonu s modrými detaily, který dokonale podtrhuje podstatu samotné vůně – eleganci a svěžest. Za dobu své existence se vonná kolekce Pur Blanca dostala do oblíbených vůní značky Avon.

AvonPur Blanca Elegance toaletní voda pro ženy

28×
Akce
171
Ušetříte 5%
50 ml
162

Skladem | 324,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: AVO4799
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás kurýrem DPD
Již zítra čtvrtek 18. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 18. 7. 2024