Avon Pur Blanca Charm

toaletní voda pro ženy 50 ml

4×
Avon Pur Blanca Charm toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: AVO3648 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Pur Blanca Charm
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Avon Pur Blanca Charm

Květinová dámská vůně Avon Pur Blanca Charm vám dodá svěží pocit a povzbudí vaše smysly. Byla vytvořena pro ženu s přirozeným půvabem, která se nebojí projevit své emoce a podělit se o své pocity. Dovede se radovat z maličkostí a svojí spontánností dokáže překvapit a okouzlit své okolí.

Vzdušná dámská vůně Avon Pur Blanca Charm vám vyčaruje skvělou náladu od rána do večera. Svůj koncert rozehraje sladkými ovocnými tóny, které jsou doplněny hravou konvalinkou, pivoňkou a rozkvetlou magnólií. Opojné tóny frézie a podmanivého heliotropu umocní váš osobitý šarm.

Květinová vůně Avon Pur Blanca Charm je plná radosti, romantiky a energie. Obklopí vás svojí půvabnou aurou jedinečnosti a stane se vaším oblíbeným společníkem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení

Složení
frézie, konvalinka, magnólie, otočník, ovocné tóny, pivoňka
Druh vůně
květinová

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Pur Blanca Charm

Přidat novou recenzi

4.0
4 recenze
2
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem