Avon Pur Blanca Charm

4×
Avon Pur Blanca Charm
Avon Pur Blanca Charm
50 ml

Kód: AVO3648 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Avon Pur Blanca Charm
Složení

Květinová dámská vůně Avon Pur Blanca Charm vám dodá svěží pocit a povzbudí vaše smysly. Byla vytvořena pro ženu s přirozeným půvabem, která se nebojí projevit své emoce a podělit se o své pocity. Dovede se radovat z maličkostí a svojí spontánností dokáže překvapit a okouzlit své okolí.

Vzdušná dámská vůně Avon Pur Blanca Charm vám vyčaruje skvělou náladu od rána do večera. Svůj koncert rozehraje sladkými ovocnými tóny, které jsou doplněny hravou konvalinkou, pivoňkou a rozkvetlou magnólií. Opojné tóny frézie a podmanivého heliotropu umocní váš osobitý šarm.

Květinová vůně Avon Pur Blanca Charm je plná radosti, romantiky a energie. Obklopí vás svojí půvabnou aurou jedinečnosti a stane se vaším oblíbeným společníkem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení

Složení
frézie, pivoňka, magnólie, konvalinka, otočník, ovocné tóny
Druh vůně
květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Pur Blanca Charm