Avon Prime

toaletní voda pro muže 75 ml

1×
Avon Prime toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Prime toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Prime toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Prime toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Prime toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Prime toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: AVO3598 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Avon Prime

Avon Prime je toaletní voda pro muže, která vnese jiskru do vašich očí. Aromatické souznění, s nímž se budete cítit volně a sebevědomě. Bohatá esence plná lechtivých a omamných tónů, které z vašeho těla udělají doslova přitažlivou schránku. Navyšte svoji mužnost tím nejvhodnějším způsobem.

Toaletní voda Avon Prime je zábavnou výzvou, která se vám stane vlastní při jakékoliv příležitosti. Cedrové dřevo, levandule a máta si podmaní vaše čichové smysly, včetně všech lidí kolem vás. Během krátkého okamžiku se stanete neodolatelným jedincem, který nebude mít žádnou konkurenci.

Modrý flakónek toaletní vody pro muže Avon Prime vypovídá o tom, co můžete očekávat. Lehkou aromatickou svěžest, jež se dokonale rozplyne na vašem těle. Nebraňte se poznání a chladivým složkám. Užívejte si života plnými doušky a poddejte se vonnému pokušení v plné míře.

Složení

Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Prime

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem