Avon Perceive Oasis

parfémovaná voda pro ženy 50 ml

43×
Avon Perceive Oasis parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Perceive Oasis parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Perceive Oasis parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Perceive Oasis parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: AVO3782 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Perceive Oasis
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Avon Perceive Oasis

Parfémovaná voda Avon Perceive Oasis je velmi příjemný produkt z kolekce 2015. Parfém vám pomůže najít klid a rovnováhu všedního rušného života, stejně jako byste našli bohatou oázu v rozpálené poušti.

Avon Perceive Oasis vás hned v prvním okamžiku zaujme vůní listů z fialky, které jsou neobyčejné svou kovovou vodnatou vůní. Neutrální počátek je okamžitě prolnut nádechem pivoněk, jejichž květinová vůně zdůrazní vaši ženskost. Parfém se stává kompletním díky příměsi bílého pižma, které substanci prohřeje, a činí ji vhodnou pro horké letní měsíce.

Parfémovaná voda Perceive Oasis je skvělou kombinací vůně s ostrým začátkem, která rychle přechází do jemně květinového aroma, jehož působení trvá celý den! Stejně jako romanticky laděný flakónek, i vy můžete být citlivou a vyrovnanou bytostí právě teď!

Složení

Hlava
lístky fialky
Srdce
pivoňka
Základ
pižmo
Druh vůně
květinová

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Perceive Oasis

Přidat novou recenzi

4.0
43 recenze
25
16
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem